Muenster - Münih Uçak Bileti

Muenster - Münih Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Münih Yerel Saat 23:18
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 520 KM
Münih Hızlı Erişim

Muenster Münih Seferli Firmalar

Münih Hakkinda

Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü ve Avrupa’nın en büyük on ikinci şehridir. İsar nehri kenarında kurulan bu şehrin dünya literatüründeki tanımı ise yürekli dünya şehri olmaktadır. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan şehir, dışarıdan gelen birçok göçmenin ilk tercihi arasındadır. Dünyanın en büyük on festivalinden biri olan Ekim festivaline binlerce turist katılmaktadır. Şehirde Almanlar dışında Türkler, Hırvatlar, İtalyanlar, Yunanlar ve Sırplarda azınlık olarak yer almaktadır. Ülkenin teknoloji başkenti olarak bilinen Münih, BMW, Siemens, Man gibi firmalarında merkezi olmaktadır. Doğal parkları, tarihi mekânları, dini yerleri ile pek çok gezilebilecek mekanına sahip olan şehirde Marienplatz, Asam’s Church, Allianz Arena gibi mutlaka görülmesi gereken harika mekanlarda bulunmaktadır.
Muenster - Münih Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Muenster - Münih arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Muenster - Münih arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 520 KM kadardır.
Muenster ve Münih arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Muenster - Münih arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Lufthansa, Lufthansa Cityline, Air Dolomiti, United Airlines, TAP Portugal firmalarıdır.
Muenster - Münih arasında Muenster, Augsburg, Munich International havalimanları kullanılmaktadır.
Münih Hava Durumu
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  15°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  23°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  27°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  25°C
 • açık
  Per
  açık
  28°C
Haritada Münih
Muenster Havalimanları
Münih Araç Kiralama Konumları