Montreal Saint John Uçak Bileti

Montreal - Saint John Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Saint John Yerel Saat 10:53
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 580 KM

Montreal - Saint John Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Montreal - Saint John Uçak Biletleri

Montreal - Saint John Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Montreal - Saint John Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Montreal Hakkında

Montreal, Kanada’ya ait şehirlerarasında ikinci büyük kent olmaktadır. Paris’in dışında Fransızca konuşulan en geniş kentte olmaktadır. Büyük göllerin Atlas okyanusuna bağlandığı kısımda Lawrence denizyolu üzerinde yer alan şehir, bu alanda bulunan liman kenti olarak ta büyük bir öneme sahiptir. Dünyanın en saygın üniversiteleri arasında yer alan McGill Üniversitesi de bu şehirde bulunmaktadır. Şehir müzik, sinema ya da kültürel aktivitelerde dünyanın ilk sıralarında yer alan bir popülariteye sahiptir. Kuzey Amerika’nın en Avrupalı şehri olarak ta bilinmektedir. Oldukça modern bir şehir yapılanmasına sahip olsa da tarihi mekânları da olduğu gibi koruyarak eşsiz hazineler barındırmaktadır. Gezilebilecek yerleri arasında Mont- Royal Dağı, Lachine Canal, Botanik bahçesi gibi mekânlar yer almaktadır.

Montreal - Saint John Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Montreal - Saint John arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Montreal - Saint John arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 580 KM kadardır.
Montreal ve Saint John arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Montreal - Saint John arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Türk Hava Yolları, Air Canada, Air Canada Jazz, United Airlines firmalarıdır.
Montreal - Saint John arasında Saint Hubert, Mirabel, P Trudeau Intl, Saint John havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Saint John