Miami Toronto Uçak Bileti

Miami - Toronto Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Toronto Yerel Saat 12:40
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1990 KM

Miami - Toronto Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Miami - Toronto Uçak Biletleri

Miami - Toronto Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Miami - Toronto Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Miami - Toronto Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Miami - Toronto arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Miami - Toronto arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1990 KM kadardır.
Miami ve Toronto arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Miami - Toronto arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde US Airways, Air Canada, American Airlines, Westjet firmalarıdır.
Miami - Toronto arasında Miami Intl, Seaplane Base, Opa Locka, Tamiami, Dade Collier, Hamilton Jc Munro Intl, Buttonville, City Centre Apt, Pearson Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Miami Hakkinda

Miami, Atlas Okyanusunun kıyısında bulunan ve turizm sektörünün fazlaca geliştiği bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Floriya eyaletinin en büyük ikinci şehirdir.  Yaşayan insanların pek çok ülkeden göç ederek bu şehirde yaşamaya başladığı bilinir. Şehir içinde 5.000 Türk yaşadığı bilinir. Halk içinde en çok kullanılan dil ise İspanyolcadır. Çünkü halkın çoğunluğu yakın bölgelerden gelip yerleşmiştir. Sanat açısından da oldukça gelişmiş olan bu şehirde pek çok dizi çekimi yapılmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük desteğini alan Hispanik dizi sektörü birçok dizinin çekilmesine vesile olmuştur. Özellikle Dünyaca ünlü en güzel Latin Dizilerinin bu bölgede çekildiği de bilinir. Şehirde izlenen en önemli televizyon kanalının Telemundo olduğu bilinir.

Toronto Hakkinda

Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden biridir. Ontario eyaletinin başkenti olan bu şehir yaklaşık olarak 6 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Şehrin içinde kullanılan dil İngilizcedir. Şehrin geneli göçmenlerden oluşmaktadır. Bu yüzden Chinatown, Greektown, Koreantown, Little Italy, Little Portugal gibi azınlık mahallerinin bulunduğu görülür. Şehir içinde pek çok yeraltı alışveriş merkezleri ve metro istasyonları bulunur. Bu yüzden şehir bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Şehrin en önemli simgelerinden biri de CN Tower’dır. Ayrıca şehrin güney bölgesinde Ontario Gölü bulunmaktadır.  Toronto Zoo şehrin doğusunda kalan ve dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinmektedir. Şehrin en çok dikkat çeken özellikleri arasında bu hayvanat bahçesini gösterebiliriz.  Şehir spor açısından da pek çok faaliyet göstermektedir. Basketbol takımı olarak NBA, futbol takımı ise NFL takımının bulunduğu bilinir.

Toronto Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  0°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -15°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -10°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  2°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  1°C

Haritada Toronto