Mexico City - Buenos Aires Uçak Bileti

Mexico City - Buenos Aires Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Buenos Aires Yerel Saat 14:44
Yaklaşık Uçuş Süresi 10 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 7390 KM

Mexico City - Buenos Aires Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Mexico City - Buenos Aires Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Buenos Aires Uçak Biletleri

AC Air Canada 15 Ağustos 2023
Meksiko İstanbul 11.622 TL
Satın Al
AA American Airlines 03 Haziran 2023
Meksiko New York 6.066 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 13 Temmuz 2023
Adana Buenos Aires 24.144 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 19 Haziran 2023
Antalya Buenos Aires 71.064 TL
Satın Al
EK Emirates 17 Haziran 2023
Bangkok Buenos Aires 27.406 TL
Satın Al
EI Aer Lingus 21 Eylül 2023
Burgas Buenos Aires 71.739 TL
Satın Al
ET Ethiopian Airlines 03 Temmuz 2023
İstanbul Buenos Aires 18.866 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 29 Haziran 2023
İzmir Buenos Aires 23.634 TL
Satın Al

Meksiko Hakkında

Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

Buenos Aires Hakkinda

Mexico City Buenos Aires uçak bileti Buenos Aires, Arjantin’in başkenti olarak bilinen bu şehir Güney Amerika’nın en büyük ikinci şehri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Son yapılan nüfus sayımına göre şehirde yaşayan insan sayısı 2.776.234 olarak hesaplanmıştır. Şehirde yaşayan insanların genellikle İspanyol ya da İtalya kökenli olduğu bilinir. Bunun yanı sıra şehir için de Arap, Musevi, Gürcü, Ermeni, Çin ve Kore kökenli insanların da yaşadığı bilinir. Dil olarak ise önceliği İspanyolca almıştır. Ilıman bir iklime sahip olan şehir olması yaşam koşullarını da iyileştirmektedir. En sıcak hava ortalamasına bakıldığında 23 en soğuk hava ortalamasına bakıldığında ise 10,5 derece olduğu görülür. Kar yağışının çok nadir görüldüğün de verilen bilgiler arasındadır. Buenos Aires 48 adet yerel bölgeye ayrılmıştır. Şehrin bazı bölgelerine verilen isimlere baktığımız da ise bizleri Abasto, Barrio Norte, Once, Congreso isimleri karşılamaktadır.

Mexico City - Buenos Aires Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Mexico City - Buenos Aires arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 10 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Mexico City - Buenos Aires arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 7390 KM kadardır.
Mexico City ve Buenos Aires arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Mexico City - Buenos Aires arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aerolineas Argentinas, Aeromexico firmalarıdır.
Mexico City - Buenos Aires arasında J. Newbery, Pistarini, Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca havalimanları kullanılmaktadır.