Manila - Puerto Princesa Uçak Bileti

Manila - Puerto Princesa Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Puerto Princesa Yerel Saat 00:24
Yaklaşık Uçuş Süresi 20 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 14080 KM

Manila - Puerto Princesa Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Manila - Puerto Princesa Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Manila Hakkında

Manila, Filipinlilerin başkenti olarak bilinen bir yerdir. Şehrin doğu kıyısında bulunan en büyük adalarından biri de Luzon'da Manila Bay adasıdır. Şehir nüfusuna bakıldığında bizleri 10 milyonluk kişi karşılamaktadır.  Gün geçtikçe gelişen ve kendini geliştiren bu şehir modern bir görünüm almaktadır. Filipinlerin en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin başkentinden daha popüler bir yapıya sahiptir. Şehir ismini tropikal kuşaktaki kıyı ve bataklıklardan yetişen bir bitki cinsinden aldığı bilinmektedir. Geçmiş zamanda savaş sırasında oldukça tahrip edilen şehir zamanla kendini yenileyerek bağımsızlığını ilan etmeyi başarmıştır. Şehir kendini kültürel ve ekonomik alanda da kanıtlamayı başarmıştır. Çeşitli başarılara imza atan şehirde de zamanla nüfus artışları yaşanmış ve sık ziyaret edilir bir alan haline gelmiştir.

Manila - Puerto Princesa Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Manila - Puerto Princesa arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 20 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Manila - Puerto Princesa arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 14080 KM kadardır.
Manila ve Puerto Princesa arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Manila - Puerto Princesa arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Philippines, All Nippon Airways, Malaysia Airlines, Zestair, Cebu Air, Philippine Airlines firmalarıdır.
Manila - Puerto Princesa arasında Manila Mnpl, Puerto Princesa havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Puerto Princesa

Manila Havalimanları

Puerto Princesa Havalimanları