Madrid Prag Uçak Bileti

Madrid - Prag Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Prag Yerel Saat 20:09
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1770 KM

Madrid - Prag Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Madrid - Prag Uçak Biletleri

Madrid - Prag Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Madrid - Prag Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Madrid Hakkinda

Madrid, oldukça kalabalık nüfusu sahip olan Avrupa’nın beşinci şehri olmaktadır. İspanya’nın başkenti olan şehir, İber yarım adasının orta kısımlarında bulunmaktadır. Canlı bir kültür yapısına sahip olan önemli sanatsal etkinliklerin merkezi olan şehir, zengin bir tarihi mirasa sahip olmaktadır. Şehrin ekonomisi sigortacılığa, bankacılık ve idari hizmetlere dayanmaktadır. İkinci dünya savaşı sonrasında imalat sektöründe önemli gelişmeler kaydeden şehir, elektrikli gereçler, tekstil, kimya, plastik maddeler, kamyon motoru ve otomobil gibi sektörler de ekonomiyi güçlendiren çeşitler arasındadır. Prado müzesi, Buen Retiro Park, Madrid kraliyet sarayı, Bornemisza müzesi gibi şehrin simgesi konumundaki pek çok mekanı ile dünyanın önde gelen merkezleri arasında yer alır.

Prag Hakkinda

Prag, Vitava nehri üzerinde yer alan bir şehir olmakta ve Çek Cumhuriyetinin başkenti olmaktadır. İkinci dünya savaşında çok fazla zarar göremeyen bir şehir olan bu yer oldukça geniş bir kitle tarafından Altın Şehir olarak adlandırılmaktadır. Unesco dünya mirası içerisinde bulunan şehir merkezi, tarihi evler ve mekânları barındırmaktadır. Turizm bakımından oldukça yüksek bir potansiyeli bulunan şehir; köprüleri, altın şapkalı kuleleri, katedralleri ve Kuğulu Vitava nehri ile masalsı bir havası bulunmaktadır. İkinci dünya savaşında Almanların saldırısına uğrayan şehir, Sovyet ordusu tarafından geri alınmıştır. Şehrin nüfusu normal kayıtlara bakıldığında 1,2 milyon olsa da kayıt dışı 300 bin kişinin bu şehirde olduğu da bilinmektedir.

Madrid - Prag Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Madrid - Prag arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Madrid - Prag arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1770 KM kadardır.
Madrid ve Prag arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Madrid - Prag arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Iberia, Ryanair, Vueling Airlines, American Airlines, Czech Airlines firmalarıdır.
Madrid - Prag arasında Barajas, Torrejon, Ruzyne havalimanları kullanılmaktadır.

Prag Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  8°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  6°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  -0°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  0°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  9°C

Haritada Prag