Lucknow - Delhi Uçak Bileti

Lucknow - Delhi Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Delhi Yerel Saat 12:16
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 410 KM

Lucknow - Delhi Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Lucknow - Delhi Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Delhi Hakkinda

Delhi, Hindistan’ın en kalabalık ikinci metropolü olmakta ve nüfusu 17 milyonu aşmaktadır. Çeşitli otorite değişiklikleri sonrasında şehre çok sayıda göç olmuş ve etnik yapısı da bu nedenle oldukça çeşitli olmaktadır. Ülkenin ticari, siyasi ve kültürel alanda en önemli merkezleri arasında yer alan şehir, dünyanın en kalabalık kentleri arasında yer almaktadır. Kast sistemi şehirde hala bulunmakta ve Brahmanlar en üs sınıf olarak en ayrıcalıklı sınıf olmaktadır. Hümayün türbesi, Qutub kompleksi Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Gezilip görülebilecek mekânları arasında Kızıl Kale, Jama Masjid, Kutun Minar, Raj Ghat, Hint kapısı, Jain tapınağı, Bahai tapınağı gibi pek çok tarihi eser bulunmaktadır.

Lucknow - Delhi Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Lucknow - Delhi arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Lucknow - Delhi arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 410 KM kadardır.
Lucknow ve Delhi arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Lucknow - Delhi arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Helitrans As, Vistara Airlines, IndiGo, Sn Air Mali, Nacil Air India firmalarıdır.
Lucknow - Delhi arasında Indira Gandhi Intl, Amausi havalimanları kullanılmaktadır.

Delhi Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  30°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  30°C
 • açık
  Paz
  açık
  27°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  31°C
 • açık
  Sal
  açık
  30°C

Haritada Delhi

Lucknow Havalimanları