Los Angeles - Charlotte Uçak Bileti

Los Angeles - Charlotte Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Charlotte Yerel Saat 21:49
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3400 KM
Charlotte Hızlı Erişim

Los Angeles Charlotte Seferli Firmalar

En Popüler Charlotte Uçak Biletleri

SV Saudi Arabian Airlines 15 Haziran 2024
Los Angeles İstanbul 13.677 TL
Satın Al
UA United Airlines 01 Eylül 2024
Los Angeles İzmir 22.250 TL
Satın Al
AA American Airlines 19 Haziran 2024
Los Angeles Νέα Υόρκη 8.258 TL
Satın Al
UA United Airlines 24 Temmuz 2024
San Diego Charlotte 8.784 TL
Satın Al

Los Angeles Hakkinda

Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.
Los Angeles - Charlotte Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Los Angeles - Charlotte arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Los Angeles - Charlotte arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3400 KM kadardır.
Los Angeles ve Charlotte arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Los Angeles - Charlotte arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde China Southern Airlines, American Airlines, Air Tahiti Nui, Qantas Airways firmalarıdır.
Los Angeles - Charlotte arasında Douglas, Wilgrove Park, Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman havalimanları kullanılmaktadır.
Charlotte Hava Durumu
 • qapalı buludlu
  Cum
  qapalı buludlu
  25°C
 • yüngül yağış
  Cmt
  yüngül yağış
  19°C
 • mülayim yağış
  Paz
  mülayim yağış
  21°C
 • yüngül yağış
  Pzt
  yüngül yağış
  15°C
 • qapalı buludlu
  Sal
  qapalı buludlu
  16°C
Haritada Charlotte