Londra - Newquay Uçak Bileti

Londra - Newquay Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Newquay Yerel Saat 12:29
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 360 KM
Newquay Hızlı Erişim

Londra Newquay Seferli Firmalar

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.
Londra - Newquay Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Londra - Newquay arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Londra - Newquay arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 360 KM kadardır.
Londra ve Newquay arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Londra - Newquay arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Eastern Airways firmalarıdır.
Londra - Newquay arasında Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted, Cornwall havalimanları kullanılmaktadır.
Newquay Hava Durumu
 • açık
  Cum
  açık
  13°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  11°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  12°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  11°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  14°C
Haritada Newquay
Newquay Havalimanları