Leeds - Londra Uçak Bileti

Leeds - Londra Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Londra Yerel Saat 07:45
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 280 KM
Londra Hızlı Erişim

Leeds Londra Seferli Firmalar

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.
Leeds - Londra Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Leeds - Londra arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Leeds - Londra arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 280 KM kadardır.
Leeds ve Londra arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Leeds - Londra arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Flybe firmalarıdır.
Leeds - Londra arasında Leeds Bradford, Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted havalimanları kullanılmaktadır.
Londra Hava Durumu
 • kapalı
  Per
  kapalı
  14°C
 • açık
  Cum
  açık
  14°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  13°C
 • açık
  Paz
  açık
  14°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  18°C
Haritada Londra
Leeds Havalimanları
Londra Araç Kiralama Konumları