Guernsey - Londra Uçak Bileti

Guernsey - Londra Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Londra Yerel Saat 17:20
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 280 KM
Londra Hızlı Erişim

Guernsey Londra Seferli Firmalar

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.
Guernsey - Londra Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Guernsey - Londra arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Guernsey - Londra arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 280 KM kadardır.
Guernsey ve Londra arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Guernsey - Londra arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aurigny Air Services firmalarıdır.
Guernsey - Londra arasında Guernsey, Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted havalimanları kullanılmaktadır.
Londra Hava Durumu
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  18°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  16°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  14°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  16°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  16°C
Haritada Londra
Guernsey Havalimanları
Londra Araç Kiralama Konumları