Lizbon Sao Tome Is Uçak Bileti

Lizbon - Sao Tome Is Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Sao Tome Is Yerel Saat 16:24
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4560 KM

Lizbon - Sao Tome Is Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Lizbon - Sao Tome Is Uçak Biletleri

Lizbon - Sao Tome Is Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Lizbon - Sao Tome Is Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!

Lizbon - Sao Tome Is Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Lizbon - Sao Tome Is arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Lizbon - Sao Tome Is arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4560 KM kadardır.
Lizbon ve Sao Tome Is arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Lizbon - Sao Tome Is arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde STP Airways, TAP Portugal firmalarıdır.
Lizbon - Sao Tome Is arasında Lizbon, Sao Tome Is havalimanları kullanılmaktadır.

Lizbon Hakkinda

Lizbon, Atlantik Okyanusunu kıyısında bir şehir olmakta ve Portekiz’in başkenti olarak ülkenin kalabalık şehri olmaktadır. Teno Nehrinin geçiş alanında kuruluna şehir, nehir üzerindeki halicin etrafında kümelenmiştir. Refah düzeyine bakıldığında Avrupa Birliği ortalamasının üzerinde bulunan oldukça zengin bir bölgedir. Renkli bir başkent olmasının yanında yedi tepe üzerinde kurulması itibari ile oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olmaktadır. Hiç el değiştirmeden 1200’lü yıllardan bu yana Portekiz’e başkentlik yapmaktadır. İklim olarak sıcak bir başkent olmakta ve nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Şehir merkezi olarak bilinen kısım Baixa adı verilmekte ve Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Ticaret meydanı, Rossi meydanı, elevador de santa gibi turistik mekânları ile de misafirlerine güzel anlar yaşatmaktadır.

Haritada Sao Tome Is