Lizbon Belo Horizonte Uçak Bileti

Lizbon - Belo Horizonte Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Belo Horizonte Yerel Saat 10:30
Yaklaşık Uçuş Süresi 10 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 7460 KM

Lizbon - Belo Horizonte Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Lizbon - Belo Horizonte Uçak Biletleri

Lizbon - Belo Horizonte Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Lizbon - Belo Horizonte Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Lizbon Hakkinda

Lizbon, Atlantik Okyanusunu kıyısında bir şehir olmakta ve Portekiz’in başkenti olarak ülkenin kalabalık şehri olmaktadır. Teno Nehrinin geçiş alanında kuruluna şehir, nehir üzerindeki halicin etrafında kümelenmiştir. Refah düzeyine bakıldığında Avrupa Birliği ortalamasının üzerinde bulunan oldukça zengin bir bölgedir. Renkli bir başkent olmasının yanında yedi tepe üzerinde kurulması itibari ile oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olmaktadır. Hiç el değiştirmeden 1200’lü yıllardan bu yana Portekiz’e başkentlik yapmaktadır. İklim olarak sıcak bir başkent olmakta ve nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Şehir merkezi olarak bilinen kısım Baixa adı verilmekte ve Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Ticaret meydanı, Rossi meydanı, elevador de santa gibi turistik mekânları ile de misafirlerine güzel anlar yaşatmaktadır.

Lizbon - Belo Horizonte Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Lizbon - Belo Horizonte arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 10 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Lizbon - Belo Horizonte arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 7460 KM kadardır.
Lizbon ve Belo Horizonte arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Lizbon - Belo Horizonte arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Azul Linhas Aereas Brasileiras, TAP Portugal, Emirates firmalarıdır.
Lizbon - Belo Horizonte arasında Tancredo Neves Intl, Pampulha, Lizbon havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Belo Horizonte