Kozhikode Cidde Uçak Bileti

Kozhikode - Cidde Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Cidde Yerel Saat 22:28
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4040 KM

Kozhikode - Cidde Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Kozhikode - Cidde Uçak Biletleri

Kozhikode - Cidde Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Kozhikode - Cidde Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Cidde Hakkında

Cidde, İslam inanıcında cennetten kovulan Havva’nın yeryüzüne ilk olarak indiği yer olarak bilinen şehir, hac görevini yerine getirmek isteyen insanların en uğrak alanı olduğu bilinir. Havva’nın mezarının şehir içinde yer aldığı bilinir. Suudi Arabistan’ın başkenti olan Riyad şehrinden sonra gelen en büyük ikinci şehirdir. Mekke yakınlarına kurulmuş olan bu şehir ülkenin batı kısmında yerini almıştır. Mekke’nin yeni liman kenti olarak ön plana çıkan şehir,  Kızıldeniz ticaretinin en önemli noktalarından biri haline gelmesini sağlamaktadır. Mekke’ye ulaşmak isteyen Hacı adaylarının uğrak yeri haline gelmiştir. Cidde ekonomik, kültürel ve politika açısında kendini geliştirmiş büyük ve güzel bir şehirdir. Şehrin bilinen en büyük gerçeklerinden biri de kanalizasyon şebekesi olmamasıdır.

Kozhikode - Cidde Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kozhikode - Cidde arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Kozhikode - Cidde arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4040 KM kadardır.
Kozhikode ve Cidde arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Kozhikode - Cidde arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air India Charters, Spicejet, IndiGo firmalarıdır.
Kozhikode - Cidde arasında Kozhikode, King Abdulaziz Int havalimanları kullanılmaktadır.

Cidde Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  27°C
 • açık
  Pzt
  açık
  23°C
 • açık
  Sal
  açık
  23°C
 • açık
  Çar
  açık
  24°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  25°C

Haritada Cidde