Kongo Cumhuriyeti Uçak Bileti Satın Al

Kongo Cumhuriyeti Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Brazzaville

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BEAC, Francs

Telefon kodu

242

Başkent

Brazzaville

En Ucuz Kongo Cumhuriyeti Uçak Biletleri


ET Ethiopian Airlines 16 Şubat 2023
İstanbul Pointe-Noire 21.897 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 16 Şubat 2023
İstanbul Pointe-Noire 74.033 TL
Satın Al
MS Egyptair 16 Şubat 2023
İstanbul Pointe-Noire 76.121 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Kongo Cumhuriyeti arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Kongo Cumhuriyeti uçak bileti fiyatı 21.897,27 TL kadardır.
Betou, Boundji, Djambala, Dolisie, Epena, Ewo, Gamboma, Impfondo, Kelle, Kindamba, Lage, Lekana, Makabana, Makoua, Maya-Maya, Mossendjo, Mouyondzi, Okoyo, Ouesso, Owando, Pointe-Noire, Sibiti, Souanke, Yokangassi, Zanaga havalimanı Kongo Cumhuriyeti uçuşlarında kullanılır.
Kongo Cumhuriyeti Uçak Bileti

Kongo Cumhuriyeti Hakkında

Dünyada bulunan alçak bölge gorillarının yarısını yığınla orman fillerini ve bağıran, sallanan şempanze gruplarını saklayan buharlı ormanın arazisi, Kongo (Kongo Nehri boyunca uzanan Kongo Demokratik Cumhuriyeti ile karıştırılmamalı) Afrika’daki en iyi ekoturizm noktalarından biri olmanın eşiğindedir. Noubalé-Ndoki Ulusal Parkı ve Odzala Ulusal Parkı kıta üzerinde en eskiden kalma orman rezervlerinden biridir ve onların arasında bütün Orta Afrika’nın muhtemelen en öne çıkanlarıdır.

Bu etkileyici öz geçmişe rağmen Kongo pek çok yabancı için bilinmez bir nicelik olarak kalıyor ve şu anda buraya çok az ziyaretçi geliyor. Ancak yabani hayatın çağrısına kulak vermeye hazır olan ve maceran korkmayanları Kongo bekliyor. 

Kongo Cumhuriyeti Yönüne Uçan Havayolları