Houston - Sao Paulo Uçak Bileti

Houston - Sao Paulo Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Sao Paulo Yerel Saat 21:02
Yaklaşık Uçuş Süresi 11 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 7880 KM

Houston - Sao Paulo Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Houston - Sao Paulo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Sao Paulo Uçak Biletleri

AC Air Canada 16 Haziran 2023
Houston İstanbul 24.478 TL
Satın Al
VY Vueling Airlines 05 Eylül 2023
Amsterdam Sao Paulo 11.523 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 03 Temmuz 2023
Ankara Sao Paulo 18.075 TL
Satın Al
LA Lan Airlines 10 Haziran 2023
Frankfurt Sao Paulo 16.794 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 02 Ağustos 2023
İstanbul Sao Paulo 17.908 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Ağustos 2023
İzmir Sao Paulo 27.835 TL
Satın Al
LA Lan Airlines 01 Temmuz 2023
Palmas Sao Paulo 2.358 TL
Satın Al

Houston Hakkında

Houston, Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan Teksas Eyaletine bağlı olan en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. yapılan nüfus sayımında şehirde 2.099.451 insanın yaşadığı belirlenmiştir. şehirde ekonomi alanında enerji, üretim, havacılık, ulaşım ve sağlık sektörleri ile karşılaşılmaktadır. böylece ülkenin ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır. şehir içinde yaşayan insanlara da büyük bir iş kolu da oluşturmaktadır. Şehir de geçmiş zamanlarda bulunan petrol sayesinde ülke büyük bir kalkınma sağlamıştır. Bu sayede şehir Beta- küresel kent ünvanını da almayı başarmıştır. şehrin iklim özelliklerine bakıldığında bizleri özellikle sonbahar aylarında hortumlar da taşıyabilen süper hücreleri vurulmaktadır. Raindrop Turkish House'a özel girişimciler tarafından kurulmuş bir kültür merkezi bulunmaktadır. bu sayede şehrin kültür açıdan da kalkındığını söylemek mümkündür.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Houston - Sao Paulo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Houston - Sao Paulo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 11 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Houston - Sao Paulo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 7880 KM kadardır.
Houston ve Sao Paulo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Houston - Sao Paulo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines, All Nippon Airways, Azul Linhas Aereas Brasileiras firmalarıdır.
Houston - Sao Paulo arasında Andrau Airpark, D W Hooks, Ellington Field, Hobby, G.Bush Intercont, West Houston, Spaceland, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.