Guadeloupe Uçak Bileti Satın Al

Guadeloupe Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Guadeloupe

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Euro

Telefon kodu

590

Başkent

Basse-Terre

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Guadeloupe arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Baillif, Esperance, Grand Case, La Desirade, Les Bases, Marigot Spb, Pole Caraibes, Saint Barthelemy, Saint Francois, Terre De Bas, Terre De Haut havalimanı Guadeloupe uçuşlarında kullanılır.
Guadeloupe Uçak Bileti

Guadeloupe Hakkında

Guadeloupe büyüleyici bir takım ada ülkesidir, burada her bir ada zengin Fransız Karayip kültürü ve kimliği ile farklı gezginlerin ilk odağıdır. Guadeloupe’nin iki ana adası bir kelebeğin kanatları gibi görünmektedir ve bu iki ada mangrov ağaçlarıyla kaplı bataklıklarla birleşir. İki adanın doğuda yer alanı Grande-Terre büyüleyici sahilleriyle ziyaretçilerine müthiş bir tatil vaat eder ve pek çok aktivite yapılmasına olanak tanır, dağlık arazilerden oluşan batıdaki ada Basse-Terre ise Guadeloupe Ulusal Parkına ev sahipliği yapmaktadır ve bu park görülmeye değer  La Soufrière volkanının çevresinde yer almaktadır. Guadeloupe’nin güneyinde anakara olarak adlandırılabilecek pek çok küçük ada vardır ve bu adalar Guadeloupe’nin renkli geçmişini oluşturur.  

Guadeloupe Yönüne Uçan Havayolları