Dallas - Orlando Uçak Bileti

Dallas - Orlando Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Orlando Yerel Saat 16:29
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1540 KM

Dallas - Orlando Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Dallas - Orlando Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Orlando Uçak Biletleri

DL Delta Air Lines 25 Haziran 2023
Dallas İstanbul 18.098 TL
Satın Al
LH Lufthansa 26 Haziran 2023
Ankara Orlando 14.427 TL
Satın Al
UA United Airlines 06 Eylül 2023
İstanbul Orlando 12.500 TL
Satın Al
LH Lufthansa 24 Haziran 2023
İzmir Orlando 17.006 TL
Satın Al
NK Spirit Airlines 04 Temmuz 2023
New York Orlando 1.329 TL
Satın Al
F9 Frontier Airlines 13 Ağustos 2023
Şikago Orlando 2.564 TL
Satın Al

Orlando Hakkinda

Orlando, Amerika Birleşik Devletlerinin güneydoğusunda yer alan Florida Eyaleti içinde bulunana bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde iki milyon insan yaşamaktadır. Oldukça karma bir topluma sahip olan bu şehir de %61.10`u beyaz, %26.70`i Afrika uyruklu, %1.43 Asya uyruklu, %0.34 Avustralya uyruklu insan yaşamaktadır. Şehir içinde konuşulan dilleri ise İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce sıralayabiliriz. Turizm açısında kendini geliştirmiş olan bu şehirde oldukça büyük bir turistik kompleks inşa edilmiştir. ABD’nin ilk yerleşim birimlerinden olan Church Street Station Orlonda şehri içinde yer alır. Zaman içinde şehir tam anlamı ile bir eğlence merkezi haline getirilmiştir. Şehrin içinde Orlando Magic basketbol kulübü de önemli bir öneme sahiptir. NBA Dünya Şampiyona Serisinin finalinin de bu şehirde oynandığı bilinir.

Dallas - Orlando Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Dallas - Orlando arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Dallas - Orlando arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1540 KM kadardır.
Dallas ve Orlando arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Dallas - Orlando arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Spirit Airlines, British Airways, American Airlines, Qantas Airways firmalarıdır.
Dallas - Orlando arasında Addison, Fort Worth Alliance, Love Field, Dallas Ft Worth, Dallas North, Meacham Field, Carswell Afb, Redbird, Disney World, Orlando Intl, Herndon, Orlando Sanford Intl havalimanları kullanılmaktadır.