Yeşil Burun Adaları Uçak Bileti Satın Al

Yeşil Burun Adaları Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Atlantic/Cape_Verde

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Cape Verde Escudo

Telefon kodu

238

Başkent

Praia

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Yeşil Burun Adaları arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Agostinho Neto, Amilcar Cabral Intl, Esperadinha, Maio Island, Mosteiros, Praia Intl, Preguica, Rabil, Sao Filipe, Sao Pedro havalimanı Yeşil Burun Adaları uçuşlarında kullanılır.

Yeşil Burun Adaları Hakkında

Günler boyunca Sahra alize rüzgarlarıyla yelken açın ve fırtınalı Atlantik denizleri boyunca dolaşın. Sonra, tam Brezilya’ya giden yolu yarılamadan önce, görüş açısında bir ada yükselecek. Hemen hemen kıtanın herhangi bir yerinden daha zengin ve eğitimli insanların olduğu, ok şeklinde bir takımada olan bölgenin en Batılaştırılmış ülkesine, Yeşil Burun Adaları’na varmış olacaksınız.

Doğu Atlantik’in dışını saplayan sinek lekeleri gibi gözükse de, bu 10 adalar denizinin güçlü bir etkisi var. Santo Antão üzerinde, sarp zirveler epik yürüyüşler için ideal olan çiçekler ve şeker kamışından oluşan keskin yeşil vadileri saklar. São Vicente adaların kültürel başkenti, bar ve müzik kulüpleriyle sallanan Mindelo adalarının evidir. Boa Vista, Sal ve Maio üzerinde, ufacık beyaz kumullar yumuşak kumsalın bakir plajları üzerindeki indigo mavisi denizleri ile birleşir. Yeşil Burun Adaları’nın ünü yayılmış müziğinin devamlı temposu ve meşhur morabezasına (Kreole dilinde konukseverlik) katılın ve neden pek çok insanın neden buraya gelip bir daha terk etmediğini anlayacaksınız.

Yeşil Burun Adaları Yönüne Uçan Havayolları