Bişkek - Dubai Uçak Bileti

Bişkek - Dubai Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Dubai Yerel Saat 03:09
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2630 KM

Hızlı Erişim

Bişkek - Dubai Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Dubai Uçak Biletleri

PC Pegasus 05 Ekim 2023
Bişkek Adana 5.636 TL
Satın Al
KC Air Astana 02 Ekim 2023
Bişkek Aktau 4.689 TL
Satın Al
PC Pegasus 06 Ekim 2023
Bişkek Amsterdam 8.330 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 11 Temmuz 2024
Bişkek Ankara 10.914 TL
Satın Al
PC Pegasus 10 Ekim 2023
Bişkek Antalya 5.402 TL
Satın Al
KC Air Astana 05 Ekim 2023
Bişkek Bakü 6.732 TL
Satın Al
G9 Air Arabia 01 Aralık 2023
Bişkek Bangkok 15.610 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 09 Ekim 2023
Bişkek Bodrum 4.589 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 20 Haziran 2024
Bişkek Μπουχάρα 15.951 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Aralık 2023
Bişkek Cebu 23.195 TL
Satın Al
PC Pegasus 01 Ekim 2023
Bişkek Dalaman 6.720 TL
Satın Al
PC Pegasus 06 Ekim 2023
Bişkek Gaziantep 6.234 TL
Satın Al
PC Pegasus 25 Ekim 2023
Adana Dubai 3.861 TL
Satın Al
J9 Jazeera Airways 16 Ekim 2023
Alexandria Dubai 2.653 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 30 Aralık 2023
Ankara Dubai 6.303 TL
Satın Al
PC Pegasus 22 Ocak 2024
Antalya Dubai 17.610 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 23 Ekim 2023
Aşkabat Dubai 15.480 TL
Satın Al
PC Pegasus 15 Kasım 2023
Bodrum Dubai 5.263 TL
Satın Al
PC Pegasus 17 Kasım 2023
Dalaman Dubai 5.412 TL
Satın Al
G9 Air Arabia 04 Ekim 2023
Doha Dubai 7.449 TL
Satın Al
J2 Azerbaijan Airlines 13 Ekim 2023
Duşanbe Ντουμπάι 6.834 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 02 Ekim 2023
Erbil Ντουμπάι 8.486 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 28 Ağustos 2024
Erzurum Ντουμπάι 9.505 TL
Satın Al
XQ SunExpress 01 Ekim 2023
Gaziantep Dubai 6.477 TL
Satın Al

Bişkek Hakkında

Bişkek şehri Kırgızistan’ın başkenti olmasının yanında ülkenin en büyük şehridir. 1991 yılına kadar Rus himayesinde olan Bişkek özgürlüğünü kazanmadan önce Ruslar tarafından verilen Pişkek ismini kullanmakta idi. Uzun yıllar Rus egemenliği altında yaşadığı için ülkenin geri kalanıma göre Bişkek şehrinde daha çok Rus kültürü esintileri bulunmaktadır. Sovyet tarihi ilgililerine Rusya’dan bile daha fazla seçenek sunan Bişkek’te Kırgız Türkleri tarihlerinden kalan her şeyi oldukça iyi saklamışlar ve şu an da sergilemektedirler. İklim koşullarına göre tatil ve turistik bir seyahat için daha çok yaz aylarında Bişkek’i ziyaret etmek turizm firmaları tarafından önerilmektedir. Kırgız mutfağının eşsiz lezzetlerini Bişkek şehrinde kolay bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Ekmek, pilav, patates ve etin yemeklerde baş rolde olduğu Kırgız mutfağının mutlaka tatmanız gereken yemeklerinden birkaçı shahslyk, beş parmak, samsi. Şehirde dünya mutfağından da herkese hitap edebilecek yemekler için de zincir restoranlar kolayca ulaşılabilir konumdadır. Bişkek şehrini ziyaret etmek isterseniz size bilet.com adresimizde Bişkek uçak bileti fiyatları arasından en uygun seçenekleri sunmaktayız.

Bişkek Gezilecek Yerler

Doğal güzellikleri ile dağ yürüyüşlerine imkân sunan şehirde bolca festival ve etkinlik düzenleniyor. Seyahatiniz boyunca denk gelirseniz oldukça ilginç ve eğlenceli bu festivallere katılmanızı mutlaka öneririz. Bişkek ziyaretinizde gezebileceğiniz yerlerin en önemlilerinden sizler için bir liste hazırladık.
-Alo-Too Meydanı: Bişkek şehrinin en merkezi yeri olan meydan festivaller, konserler, buluşmalar için en çok kullanılan noktadır. Meydanın tam ortasına kahramanları Manas’ın heykeli yapılmıştır. Meydan zamanla şehrin sembolü haline gelmiştir.
-Oş Pazarı: Yöresel giysiler, hediyelikler ve yiyecek içeceklerden bolca çeşit bulunduran Oş Pazarı’nın tarihi de çok eskilere dayanmaktadır.
-Devlet Tarih Müzesi: Rus tarihinden kalan ve ülke kültürüne ait eserler sergilenmektedir.
-Rus Ortodoks Kilisesi: Orta Asya coğrafyasının en büyük kilisesi olması sebebiyle Hristiyan dünyasının ilgisini çekmektedir.
-Parlemento Binası: Beyaz Saray olarak da bilinmektedir. Sovyet Sosyalist zamandan kalma binanın mimarisi nadir görülen Makedonya mimarisinin izlerini taşır.
-Oak Park (Dubovyi Park): Şehrin en eski parkıdır. Temiz hava almak, dinlenmek, doğada yürüyüş yapmak için tercih edilebilir.

Bişkek Uçak Bileti Fiyatları

Bişkek şehrini ziyaret etmek için sitemiz üzerinden Bişkek uçak seferleri seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz tarih ve saatte en uygun fiyatlı yolculuğu seçip Bişkek uçak bileti satın alabilirsiniz. Rahat, konforlu, güvenilir bir yolculuk için müşteri memnuniyetinin başlıca ilkemiz olduğu bilet.com adresimizi tercih edebilirsiniz.

Bişkek, 1878 yılında Kırgızistan’da kurulan bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin başkenti olan bu şehirde yapılan son nüfus sayımına göre insan nüfusu 874,400 kişi olarak belirlenmiştir. Şehir bir satranç tahtası biçiminde tasarlanmış olduğu için eşsiz bir görünüm ile insanları kendine hayran bırakmaktadır. Sokakların hepsinin her iki yanında ağaçların sulanmasını sağlamak amacıyla parklar bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde ağaçların kolayca sulanması sağlanır. Bu sayede yaz aylarında ağaçlar gölgelik görevini üstlenmektedir. Şehrin adının nerden geldiği ile ilgili pek çok bilgi bulunmaktadır. Bunlar arasından en çok bilinenlerden biri de kırk kız efsanesinden geldiği düşünülmektedir. Efsaneye göre Kırgız halkının kırk kızdan kırk boya iki ayrı boya ayrıldığı görülür. Bişkek ismi öncelikli Pişpek olarak bilinir. Daha sonrasında değişerek Bişkek adını aldığı bilinir. Geniş yollara sahip olan şehir, Apartman bloklarının ile mermer devlet yapılarının bir arada bulunduğu bir şehirdir.

Dubai Hakkinda

Bişkek Dubai uçak bileti Dubai, dünya genelinden en çok turist ağırlayan şehirleri arasında olmakta ve adeta çöl ortasında kurulan yapay bir cennet olarak insanı şaşırtan gökdelenleri ile paranın gücünü hissettirmektedir. Birleşik Arap Emirliklerinin yedi bölgesinden biri olan şehir, petrol zengini olmakta ve ekonomisinin bu açıdan giderek yükseldiği söylenebilmektedir. Ticari ve kültürel açıdan bakıldığında Basra körfezi ve orta doğuda yer alan bu şehir, kozmopolitik bir alan olmakta ve geniş ölçekli inşaat projeleri, sportif karşılaşmaları ile adı hep dünya gündeminde olmaktadır. Dünyanın en yüksek binasına sahip olan Dubai, yüksek binaları ve gökdelenlerinin yanında insan eli ile yapılan Palmiye adaları ile de dünyanın önde gelen alışveriş merkezlerine de sahip olmaktadır.

Bişkek - Dubai Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bişkek - Dubai arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Bişkek - Dubai arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2630 KM kadardır.
Bişkek ve Dubai arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Bişkek - Dubai arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Pegasus, Flydubai firmalarıdır.
Bişkek - Dubai arasında Sharjah/Dubai Bus Service, Dubai Creek Spb, Al Maktoum Intl, Dubai Intl, Minhad Ab, Dubai Marina Mall Bus Station, Dubai Bus Station, Jebel Ali Free Zone, Bishkek havalimanları kullanılmaktadır.