Berlin Catania Uçak Bileti

Berlin - Catania Uçuşu

Min Fiyat 4.949,1 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Lufthansa
En Çok Uçuş Yapan Firma Lufthansa
Catania Yerel Saat 18:08
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1670 KM

Berlin - Catania Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Berlin - Catania Uçak Biletleri

Berlin - Catania Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Berlin - Catania Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Lufthansa Berlin - Catania 02 Nisan 2023 4.949,1 TL

Berlin - Catania Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Berlin - Catania arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Berlin - Catania arası uçak bileti en düşük 4.949,1 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Berlin - Catania arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1670 KM kadardır.
Berlin ve Catania arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Berlin - Catania arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Finnair, Air One, Meridiana, Air Berlin, Alitalia, Germanwings firmalarıdır.
Berlin - Catania arasında Brandenburg, Schoenefeld, Tegel, Fontanarossa, Sigonella Nas havalimanları kullanılmaktadır.

Berlin Hakkinda

Berlin, bir eyalet olarak Almanya’nın başkentidir. Almanya’nın kuzey kısmında yer alan kent, Havel ve Spree isimlerindeki nehirler arasında kurulmuştur. Kenti doğru ve batı olarak ikiye bölen Utanç duvarı 1990 yılında yıkılmıştır. İkinci dünya savaşına giren ve çok ağır bir yenilgi alan ülke,  1990 yılında resmen birleşerek Federal bir cumhuriyet kurmuştur. Türkiye dışında Türklerin en kalabalık olduğu yer olan Berlin’ de 200 binden fazla türk olduğu bilinmektedir. Savaş sonrasında kendini çok çabuk bir şekilde toparlayan Almanya hızla gelişmiştir. Bu kentte kendi enerjisini üreten Almanya Federal Meclisi, etkileyici yapısı ile Brandenburg kapısı, tarihin izlerini taşıyan Berlin duvarı anıtı gibi yerlerin yanında gezilebilecek pek çok müze ve doğal mekânı ile şehir ziyaretçilerine hoş dakikalar sunmaktadır.

Katanya Hakkında

Katanya, nüfus bakımından oldukça kalabalık olan şehir İtalya’ya bağlı Sicilya Özerk bölgesinde bulunmaktadır. Metropoliten yapısı ile oldukça büyük bir şehir olmasına rağmen şehir içerisinde idari bölge merkezi yer almıyor. Akdeniz’e kıyısı bulunmakta ve İtaltya’nın ada şehirlerinden biri olarak tanımlanmaktadır. Etna Yanardağı eteklerine kurulu olan şehir, Simento Nehri ile oluşan körfez üzerinden ticari ve liman işletmeleri kurulu olmaktadır. Şehri önemli bir turizm merkezi haline getiren sahillerdeki küçük körfezler ile her yıl önemli turist oranları şehri ziyaret etmektedir. İklim olarak Akdeniz iklimi görülmekte aynı zamanda İtalya’nın en sıcak şehirlerinden biri olmaktadır. Turistik mekânları arasında Sant’Agata Katedrali, Katedral meydanı, Ursino Kalesi, San Nicolo Arenası, Badia Sant’Agata yer almaktadır.

Catania Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  14°C
 • açık
  Cum
  açık
  12°C
 • açık
  Cmt
  açık
  12°C
 • açık
  Paz
  açık
  12°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  10°C

Haritada Catania