Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Astrakhan - İstanbul Uçak Bileti

Astrakhan - İstanbul Arasında Uçan Havayolları

Astrahan Hakkında

Astrahan, aynı adda Oblastın başkenti olmakta ve Rusya Federasyonu içerisinde yer almaktadır. Ülkenin güneybatı kısmında yer almakta ve Volga nehri ile Hazar denizinin birleşiminde bulunan 11 adada oluşmaktadır. Bir liman kenti olan şehirde balıkçılık ekonomisinin temel kaynağıdır. Şehri içerisinde 160 milletten insanlar bulunmakta ve 13 farklı din yaşandığı da bilinmektedir. Bu nedenle şehrin kozmopolit bir yapısının olduğu söylenilebilir. Şehir kanallarla birbirine bağlı adalardan oluşmakta ve yaklaşık 40 adet köprüsü bulunmaktadır. Şehrin en ilginç mekanları arasında ise dar bir üçgen tasarımında olan taş kale yer almaktadır. Tarihi ve antik yapıları ile oldukça zengin bir şehir olmakta ve ülkede karpuzun ana vatanı olarak bilinmektedir.

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

En Ucuz Astrakhan - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

Astrakhan - İstanbul Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Astrakhan - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1640 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 saat 40 dakika

İstanbul Yerel Saat

02:57

İstanbul Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  10°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  14°C
 • açık
  Sal
  açık
  11°C
 • açık
  Çar
  açık
  11°C

Haritada İstanbul