Abu Dhabi - Kochi Uçak Bileti

Abu Dhabi - Kochi Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kochi Yerel Saat 22:07
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2780 KM

Abu Dhabi - Kochi Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Abu Dhabi - Kochi Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Abu Dabi Hakkında

Abu Dabi, Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti olmakta ve Basra körfezi kenarında bulunmaktadır. Petrol bakımından oldukça zengin olan şehir, geniş sahraların içerisinde oldukça modern yapılar oluşturmuştur. Dünyadaki en önemli petrol rezervlerine sahip olan şehir, bir ada olmakta ancak karaya üç adet köprü ile bağlanarak ta normal işleyişini sürdürmektedir. Çöl iklimi hâkim olan şehirde oldukça görkemli binalar ve yapılar bulunmakta, adeta çöl ortasında bir vaha izlenimi oluşturmaktadır. Genel olarak mart ve Kasım aylarında hava sıcaklıkları düşebilmekte ancak bu zamanlarda da şehirde çok yoğun sis görülmektedir. Modern yapıları ve geçmişin izlerinin harmanlanması ile şehirde gezilebilecek pek çok mekân bulunur. Bunlar arasında Al Hosn Kasrı, Şeyh Zayed Camii, Emirates Palace, Ferrari dünyası gibi çok farklı mekânlara ev sahipliği yapmaktadır.

Abu Dhabi - Kochi Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Abu Dhabi - Kochi arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Abu Dhabi - Kochi arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2780 KM kadardır.
Abu Dhabi ve Kochi arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Abu Dhabi - Kochi arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Etihad Airways, Air India Charters, IndiGo, Nas Air, Intersky Luftfahrt, Go Airlines firmalarıdır.
Abu Dhabi - Kochi arasında International, Bateen, Kochi havalimanları kullanılmaktadır.

Kochi Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  27°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  28°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  28°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  29°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  29°C

Haritada Kochi

Kochi Havalimanları