Uşak - Batman Otobüs Bileti

Uşak - Batman Otobüs Seferleri

 • Siirt Petrol
  UŞAK
  17:30
  BATMAN
  08:50
  150 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  UŞAK
  18:00
  BATMAN
  190 TL
 • Star Batman
  UŞAK
  18:01
  BATMAN
  190 TL
 • Siirt Petrol
  UŞAK
  17:30
  BATMAN
  08:50
  150 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  UŞAK
  18:00
  BATMAN
  190 TL
 • Star Batman
  UŞAK
  18:01
  BATMAN
  190 TL
 • Siirt Petrol
  UŞAK
  17:30
  BATMAN
  08:50
  150 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  UŞAK
  18:00
  BATMAN
  190 TL
 • Star Batman
  UŞAK
  18:01
  BATMAN
  190 TL
 • Siirt Petrol
  UŞAK
  17:30
  BATMAN
  08:50
  150 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  UŞAK
  18:00
  BATMAN
  190 TL
 • Star Batman
  UŞAK
  18:01
  BATMAN
  190 TL
Tümünü Göster

Uşak - Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Diyarbakır Seyahat
Lüks Batman
Özlem Batman Turizm
Star Batman

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman

En uygun otobüs bileti kampanyalarından yararlanıp bu farklı kenti gezmek isterseniz, otogardan şehir merkezi ve diğer merkezlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak servis hizmeti almıyorsanız, taksi ve belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.


Batman ulaşım ücretlerinin ekonomik olduğu bir kenttir. Toplu taşıma ücretleri ekonomiktir ve taksi ücretleri de pazarlıkla ideal duruma getirilebilmektedir. Bazı taksiciler otogara gidişte dönüş ücreti de talep edebilmektedir. Bu nedenle önlem alınması uygun olur.

Toplu taşıma ile ulaşım daha çok tercih edilir ve merkeze gittikten sonra hangi güzergaha gidilecekse otobüs ya da minibüslerle yola devam edilebilir. Batman genelinde trafik sorunu yoktur ve günün her saati her yere aynı zamanda gitmeniz mümkün olabilir.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda hizmet veren taksi duraklarına 0532 677 61 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Taksi ücretlerini şoförle görüşerek karar vermeniz uygun olacaktır. Çünkü taksimetrenin üzerinde ücretler talep edilebilmektedir.

Bazı taksiciler şehir merkezine tek fiyat uygulaması yapmaktadır ve bu nedenle merkez ücretleri sabit olarak belirlenebilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Batman otogarından şehir merkezine ulaşım için gerekli olan toplu taşıma Batman halk otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Belirli güzergahlara ulaşmak için merkeze gidebileceğiniz otobüsler her 20 dakikada bir geçmektedir ve otobüs saatlerine uygun olarak belirlenmektedir. Otobüsle kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz ve trafik sorunu pek yaşanmadığı için bekleme durumunda
kalmazsınız.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Batman merkeze servis hizmeti vardır. Bu hizmetten yararlanmak için gerekenleri otobüs firmanızdan öğrenebilir ve servis saatleri, güzergahları konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi minibüslerle de otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara ulaşım sağlanmaktadır. Minibüslerin belirli saatleri vardır ve bu saatler arasında her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.

Tüm araçlarla şehir merkezine ulaşarak, merkezden tüm Batman ilçeleri ve köylerine ulaşabilirsiniz. Batman küçük bir ildir ve her yere kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

En Popüler Uşak - Batman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman Hava Durumu

 • kapalı
  Paz
  kapalı
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  9°C
 • açık
  Sal
  açık
  5°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  6°C
 • orta şiddetli yağmur
  Per
  orta şiddetli yağmur
  9°C

Haritada Batman

Batman Hakkında

Nüfus
566.633
Plaka
72
Telefon Kodu
488