Mis Amasya Online Otobüs Bileti

Mis Amasya En Popüler Otobüs Seferleri


Mis Amasya Hakkında

Mis Amasya

Mis Amasya Tur ilk seferlerine 1982 yılında Amasya Tur adıyla başlamıştır. Ardından şirketin kurucuları olan Veysel Aksöz, İlhan Şener, Nazım Güney ve Şahin Koçak 1990 yılında Mistur firmasını da şirket bünyesine katarak şirketin adını Mis Amasya Tur olarak değiştirmiştir.

Mis Amasya Tur merkezi Amasya’da olan ancak Türkiye’nin dört bir noktasına yolcu taşımayı kendine amaç edinen bir firmadır. Mis Amasya Tur Türkiye genelinde 80 satış gişesine sahiptir. 320’lik çalışan kadrosuyla yolcularına kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Mis Amasya Tur deneyimli kadrosuyla misafirlerine güvenli seyahat imkanı da sağlamaktadır.

Mis Amasa Tur yolcularına bulundukları terminalden evlerine giden yolda servis kolaylığı da sunmaktadır.


Hizmet ve Programları

  • Mis Amasya Tur kendisine ait olan internet sitelerinden indirimli bilet satmaktadır. Müşteriler firmanın internet sayfasına girerek üyelik oluşturup istediği otobüsten bilet alma ya da rezervasyon yaptırma hakkına sahiptir.
  • Mis Amasya Tur otobüslerinde konuklara sıcak ve soğuk pek çok içecek ikramı yapılmaktadır. İkramlar açık büfe şeklindedir. Açık büfeden kek, çay, kahve, gazoz, soda, su gibi pek çok gıda yolculara sunulmaktadır.İkram sıklığı yol mesafesine göre değişmektedir. Yolcuların konforu için her türlü rahatlığın sağlanmasını hedefleyen Mis Amasya Tur ikramlarıyla da müşterilerini memnun etmektedir.
  • Mis Amasya Tur otobüslerinde wireless internet bulunmaktadır. Cep telefonları ya da tabletlerinizden girerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm koltuklarda bulunan lcd ekranlar sayesinde kişisel olarak film izleyebilir, televizyon kanalları arasında geçiş yapabilirsiniz. 


Seferleri

Merkezi Amasya’da bulunan Mis Amasya Tur buna rağmen Türkiye’nin pek çok farklı noktasına yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bursa, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Malatya, Mersin, Niğde, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Uşak ve Yozgat Mis Amasya Tur ayrıcalığıyla sefer yapılan noktalardır.


Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Mis Amasya Tur Sungurlu Ocaklı Tesisi, Sivrihisar Başkent Tesisi, Kula Str Tesisi, Ilgaz Doğru Yol Tesisi, Düzce Bozbey Tesisi, Malatya Kocalar Tesisi, Sivas Taşıdere Tesisi’nde yolcularına konaklama imkanı sunmaktadır.

Ocaklı Dinlenme Tesisleri

Ankara – Samsun Yolu Sungurlu mevkiinde yer alan işletmede sıcak yemek ve fast food bulunmaktadır.
 
Sivrihisar Başkent Tesisi

Ankara-Eskişehir Yolu 135.KM, Eski Tempo Tesisleri Karşısı’nda yolculara konaklama imkanı sunmaktadır.

STR Dinlenme Tesisleri

Kula’da yer alan tesiste yolculara sıcak yemek ve konforlu dinlenme olanağı sunuluyor.

Ilgaz Doğru Yol Tesisi

Çankırı Ilgaz’da yer alan dinlenme tesisinde yolcuların konforu için her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

Düzce Bozbey Tesisi

Camikebir Mah. Nurettin Zafer Sk. Osman Öney İş Hanı’nda hizmet sunmaktadır.

Malatya Kocalar Tesisi

Bağlıca Kale yolunda yer alan tesistir.

Sivas Taşıdere Tesisi

Kayseri yolu 5’in kilometrede yer alan tesis müşterilerin her türlü ihtiyacına yönelik hizmet sunmaktadır.


Otobüs Filosu

Mis Amasya Tur şuanda 10 adet kendine ait 2008 model Mercedes Travego marka otobüs ve 10 adet kiralık araçla yolcularına hizmet vermektedir.

Mis Amasya En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mis Amasya Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok