MIDYAT SEYITOGLU Online Otobüs Bileti

MIDYAT SEYITOGLU En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

MIDYAT SEYITOGLU Hakkında

MIDYAT SEYITOGLU

2017 yılında kurulmuş olan Midyat Seyitoğlu, şehirlerarası yolculuk için hizmetini sürdürüyor. Midyat merkezli olarak kurulmuş olan firma, otobüs filosu ile güvenli ve konforlu yolculuk sunuyor. Farklı şubeleri ile büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor.

Hizmet ve Programları

Turizm şirketinin sunduğu şehirlerarası yolculuk hizmeti, güvenlikten ödün vermeden en yüksek kalitede devam ediyor. Midyat Seyitoğlu seyahat şirketi, yolculuğunuzun taleplerinize uygun şekilde gerçekleşmesi adına gerekeni yapıyor. Taleplere göre gelişerek, yolculuğunuzun keyifli olması sağlanıyor.

Midyat Seyitoğlu Üyelik;

Aldığınız biletlerin size puan getirmesi ve sonrasında ücretsiz bilet temin etmeniz sağlanıyor. Bunun için yapılması gereken, turizm acentelerinden bilet aldığınız sırada kimlik numarası ya da telefon numarası ile işlem yapmak. Belirlenmiş olan numarada sizin bilet aldıkça puanlarınız birikiyor. Bu biriken puanlar ile biletinizi alarak, ücretsiz yolculuk yapabilirsiniz. Zaman zaman yapılan kampanyalar ile yolculuğunuzun fırsatlarla dolu olması sağlanıyor.

Midyat Seyitoğlu Yolculuk Öncesi Hizmet;

Yolculuğunuzun öncesinde en iyi şekilde hizmet verilmesi açısından gereken özen gösterilir. Bilet almanız, bilet değişikliği, bilet iptali gibi pek çok durum, direkt olarak yolcuğunuzun öncesinde gerçekleşecektir. Kurallara uygun şekilde, kurumsal çerçevede yapılan her işlem için bilgi alabilirsiniz. Yolculuğunuzun öncesinde biletleriniz kontrol edilecek, bagajınız bagaj kuponu verilerek teslim alınacaktır. Sonrasında güvenli şekilde yolculuğun başlaması söz konusudur.

Midyat Seyitoğlu Yolculuk Sırasında Hizmet;

Yolculuk başladıktan sonra alacağınız hizmet yolculuğunuzun güvenli ve konforlu geçmesi açısından önemli. Otobüste rahat koltuklar, geniş koltuklar ile yolculuk yaptığınızı göreceksiniz. Akabinde güzergâha ve yolculuk süresine göre belli aralıklar ile muavinin hizmet verdiğini göreceksiniz. Sizin için yapılan servislerde tatlı ve tuzlu seçeneği ile yiyecekler servis ediliyor. Sıcak ve soğuk içecekler olmak üzere, dilerseniz sıcak soğuk içecek de alabilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında internet kullanmak, USB kullanmak, priz kullanmak gibi avantajlarınız da olacak. Yol sırasında size sunulan bu hizmetleri değerlendirebilirsiniz.

Midyat Seyitoğlu Yolculuk Sonrasında Hizmet;

Yolculuğunuzun sonrasında ise ilk etapta valiz teslim edilecek. Ardından kontrol ederek, herhangi bir sorun olup olmadığına bakabilirsiniz. Midyat Seyitoğlu yolculuğu sonrasında dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Sizin önerilerinize göre hizmet kalitesinin artması, taleplerinizin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Seferleri

Firmanın düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu seferler var. Bu seferleri takip ederek, gitmek istediğiniz yere güvenli şekilde ulaşabilirsiniz. Seferler öncesinde belirleniyor ve tarafınıza sunuluyor. Bilet satış noktaları aracılığı ile ya da online olarak bilet alarak, yolculuk yapabilir, seferleri öğrenebilirsiniz.

Şehirlerarası Yolculuk;

Şehirlerarası yolculuklar için seferler belirleniyor. Midyat Seyitoğlu otobüs seferleri ve güzergahları sunuluyor. Kalkış saatlerinin de bildirilmiş olduğu yolculuklarda dilediğiniz gibi seçimi yapabilir, bileti alabilirsiniz.
  • Midyat – Hatay: Yapılan seferler arasında Midyat – Hatay seferi yer alıyor. Midyat’tan 08.00 kalkışlı olan bu seferi tercih edebilirsiniz.
  • Midyat – Adana – Mersin: Yapılan seferler arasında seferin Midyat’tan başladığı Mersin’de bittiği seferler de var. Bu seferde Adana güzergahlar arasında.
  • Aydın – Denizli – Bodrum: Aydın kalkışlı olan bu seferin saati 10.00’dır. Sabah yola çıkılan seferde yolculuk Bodrum’da tamamlanıyor.
  • Konya – Afyon – Uşak – İzmir: 10.30 kalkışı olan otobüs yolculuğu için sefer düzenlenmiştir. Konya’dan kalkış yapılacak ve Afyon – Uşak otogarlarına uğrayarak, İzmir’e varılacaktır.
  • Ankara – İzmit – İstanbul: Seferler arasında Ankara’dan başlayan, İzmit otogarına uğradıktan sonra İstanbul’da tamamlanan sefer var. 12.00 kalkışı ile yolculuk başlıyor.
  • Konya – Afyon – İzmir: 12.00 kalkış saati ile yapılan seferler arasında Konya – Afyon – İzmir var. Konya kalkışlı olan bu seferde varış İzmir.
  • Ankara – İstanbul: Düzenlenen seferler arasında direkt Ankara – İstanbul seferi var.
  • Gaziantep – Adana – İskenderun – Hatay: Sefer Gaziantep’ten 19.30 da başlıyor. Sonrasında Adana – İskenderun  - Hatay ile tamamlanıyor.
  • Mersin – Alanya – Antalya: 20.30 kalkışı araç ile Mersin – Alanya – Antalya yolculuğu yapılabilir.
Sunulan seferler Midyat Seyitoğlu şehirlerarası ulaşım üzerinden yapılıyor. Düzenli olarak her gün gerçekleşen bu seferlere erişimi online olarak ya da bilet satış noktalarından sağlayabilirsiniz.

Şehir içi Servis;

Sunulan hizmette aynı zamanda otogardan ya da otogara olan servis hizmeti de var. Servis kullanarak, şehir içi ulaşımın güvenli ve hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Şehir içi servisleri için de güzergahlar belirlenmiştir. Seferlere göre belli zaman dilimlerinde otogardan yolu götürme ya da otogara yolcu getirme hizmeti veriliyor. Bunlara dikkat ederek, direkt olarak servis kullanabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri açısından Midyat Seyitoğlu şehirlerarası konaklama tesisleri hizmeti verilmiyor. Yolculuk sırasında özel konaklama tesislerinde mola veriliyor. Mola verilecek olan tesisin temizlik koşullarının iyi olması, kaliteli hizmet vermesi gibi niteliklerine bakılarak seçilmesi söz konusu. Tuvalet, mescit gibi alanların olduğu dinlenme tesislerinde gönül rahatlığı ile ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Konaklama tesislerinde restoran, yöresel yemekler, market gibi alanlarda da olacak. Verilen süre boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 20 dakika, 30 dakika gibi molalar olacaktır.

Otobüs Filosu

Otobüs filosu 15 araçtan oluşuyor. Araç modelleri verilmiyor; fakat Midyat Seyitoğlu araç filosu için mümkün olduğunca güvenliği en yüksek olan araçların seferlere çıkması sağlanıyor. 15 aracın da düzenli olarak kontrolleri yapılıyor ve bu araçlar üzerinden konforlu ve güvenli yolculuk hizmeti sunuluyor. Otobüslerin tamamında kişilere özel TV ekranlarının olması, geniş bagajların olması, USB – priz olması gibi özelliklerin olmasına dikkat edilerek, hizmet veriliyor. Filodaki araçların artması hedefleniyor.

MIDYAT SEYITOGLU En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

MIDYAT SEYITOGLU Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok