Mersin Villa Turizm Online Otobüs Bileti

Mersin Villa Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Mersin Villa Turizm Hakkında

Mersin Villa Turizm

Mersin Villa Turizm deniz kenarında bulunan Mersin ilinde kurulmuştur. Mersin Villa Turizm her geçen gün kendini geliştirmekte. İlkelerine ve prensiplerine her zaman uygun davranmıştır. Mersin Villa Turizm yolcularının güvenliği için çok çalışmaktadır. Özellikle hizmet kalitesine önem vermektedir. Yolcu memnuniyeti her şeyin üzerinde tutuluyor. Mersin Villa Turizm yüksek teknoloji ve son model araçlara sahipler. Bu araçlarda koltuk arkası dokunmatik TV, sınırsız internet, sınırsız ikram bulunmakta. Ayrıca ikramlarda açık büfe, sabah poğaça ve dondurma ikramı da yapılmakta. İster kısa isterse uzun yolculuk yapın Mersin Villa Turizm yolcularının konforunu düşünerek bu hizmetleri vermekte. Hedefleri ise “Hizmette öncü, zaman saygı” olmuştur.

Mersin Villa Turizm birçok il ve ilçeye seferler düzenlenmektedir. Mersin Villa Turizm’in düzenlediği seferler ise; Afyon, Aksaray, Akşehir, Ankara, Balıkesir, Bolu, Bozüyük, Bursa, Esenler (İstanbul), Eskişehir, Gebze, Gölbaşı, İnegöl, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, İzmit, Karacabey Kavşağı, Kızıltepe, Konya, Kula, Manisa, Midyat, Mustafa Kemal, Nusaybin, Polatlı, Sakarya, Salihli, Sultanbeyli, Susurluk, Şereflikoçhisar, Tarsus, Turgutlu, Uşak. Mersin Villa Turizm’in uğradığı tesisler ise; Aksaray Tuana Tesisleri, Handek İsmailoğlu Tesisleri, Ereğli Demireller Tesisleri, Akşehir Özkan Tesisleri, Kula STR Tesisleri’dir.

Mersin Villa Turizm’in çoğu ilde de şubeleri bulunmakta. Biletlerinizi dilerseniz bu şubelerde dilerseniz de internet üzerinden alabilirsiniz. Hem rahat hem güvenilir hem de uygun fiyatlarda bir yolculuk için Mersin Villa Turizm’i tercih edebilirsiniz. 

Mersin Villa Turizm İletişim

Telefon: (0326)-444-50-33
Telefon: 4445033
Telefon: 03242382696
E-Posta: bilgi@mersinvillaseyahat.com
Website:

Adres:
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 106. Cadde, Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 7, Mersin

Mersin Villa Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mersin Villa Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok