Malatya Aksaray Otobüs Bileti

Malatya - Aksaray Otobüs Seferleri

 • Tuncelililer
  MALATYA
  17:00
  AKSARAY
  01:00
  350,00 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  MALATYA
  19:00
  AKSARAY
  01:50
  350,00 TL
 • Star Batman
  MALATYA
  01:00
  AKSARAY
  09:00
  350,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  MALATYA
  18:40
  AKSARAY
  02:40
  350,00 TL
 • Malatya Medine Turizm
  MALATYA
  14:00
  AKSARAY
  21:30
  350,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  MALATYA
  17:30
  AKSARAY
  02:00
  350,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  MALATYA
  18:45
  AKSARAY
  03:15
  350,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  MALATYA
  12:00
  AKSARAY
  19:30
  350,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  MALATYA
  15:15
  AKSARAY
  22:00
  350,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  MALATYA
  18:20
  AKSARAY
  01:40
  350,00 TL
 • Vangölü Turizm
  MALATYA
  20:30
  AKSARAY
  04:30
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Malatya - Aksaray Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Elazığ Murat Turizm
Has Bingöl
Malatya Medine Turizm
Malatya Zafer Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Öz Diyarbakır
Öz Elbistan
Öz Erciş Seyahat
Öz Has Bingöl

Malatya - Aksaray Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Malatya Aksaray arası genellikle 8 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Malatya Aksaray arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Has Bingöl, Malatya Medine Turizm, Malatya Zafer Turizm, Medine Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır, Öz Elbistan, Öz Erciş Seyahat, Öz Has Bingöl firmalarıdır.
Malatya Aksaray otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 350 TL kadardır.
En ucuz Malatya Aksaray otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Malatya Hakkında

Kayısı diyarı olan Malatya, Doğu Anadolu bölgesinin batısında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 960 metre yüksekliğinde olan bu kenti karasal iklim koşullarına tabidir.

Birçok piknik alanı ve dinlenme merkezinde doğanın güzellikleri ile iç içe vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Yarısından çoğu mera olan Malatya  topraklarında orman azdır.
Bölgenin ekonomisi kayısı fabrikalarında üretilen ürünlere dayanır ve teşvikler kapsamında birçok yatırım yapılmıştır.

Bölgenin göç verme oranı gittikçe azalmaktadır. Çünkü teşvikler, yatırımları arttırmakta, yatırımlar da iş gücünü saplamaktadır. Devlet tiyatrosu, kültür merkezi bulunan Malatya’da Arkeoloji müzesi, havalimanı, üniversite bulunmaktadır.

Eğitim açısından gelişmiş olan Malatya, turistik açıdan birçok dini merkez, Arslantepe Höyüğü ve 27 medeniyetin izlerini taşıyan kalıntılarıyla tarihsel açıdan önemli bir konumdadır. 
 

Aksaray Otogar Hakkında

Aksaray Şehir merkezine yakın olan Aksaray Otogarı, oldukça modern ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiştir. 40’dan fazla firmanın hizmet verdiği bu otogarda, yerel ve ulusal otobüs firmalarının çok sayıda yazıhanesi bulunmaktadır.

Aksaray Konya otoyolu üzerinde yer alan otogar, üniversite, hastane ve şehir merkezine yakın bir konumda inşa edilmiştir.

Otogarda lokantalar, kuaför, market, hediyelik eşya dükkanı, telefoncu, tuvalet, gazete bayii, mescit ve banka ATM’si bulunmaktadır. Yerel onlarca firma vardır ve istediğiniz yere otobüs bileti bulmak mümkün olabilmektedir. Hizmet veren otobüs firmalarından bazıları ;
 • Kamil Koç,
 • Has Turizm,
 • Metro,
 • Aksaray Birlik,
 • Yeni Adana,
 • Seç Star,
 • Batman,
 • Palandöken.
Yerel ve ulusal firmalardan her şehre direkt olarak ya da aktarmalı olarak ulaşım sağlanabilmektedir. 
 

Aksaray Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar bir alışveriş merkezi gibi tasarlandığından her yere ulaşım sağlanmaktadır. Otobüs, minibüs ve taksilerle kısa sürede varabileceğiniz şehir merkezinde kısa sürede ulaşım sağlarken, ekonomik bir şekilde seyahat etmenin rahatlığını da yaşarsınız.

Otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşım sağlanabilen Aksaray otogarında, yaz kış aynı yoğunluk vardır. Öğrenciler çok az bir etkide bulundukları ulaşım konusunda aktif değildir. Ekonomik fiyatlarla satın alınabilen otobüs biletleri ve toplu taşıma ücretleri, taksi ücretlerinin yüksek olması nedeniyle daha fazla tercih edilmektedir.

Otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara her zaman kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Aksaray otogarına (382) 216 01 30 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından yararlanabilirsiniz. (0382) 213 11 63 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırıp, taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerle istediğiniz mekana konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

En fazla tercih edilen halk otobüsleri ile ulaşım sabah erken saatlerde başlamakta ve gidilecek olan güzergaha göre akşam 20 :00 – 23:00 arasında sona ermektedir.

Şehir merkezinden her yere otobüs vardır ve özellikle resmi yerler ve iş, okul gibi alanlara daha sık sefer yapılmaktadır. Her 10 dakikada bir otobüs seferleri yapılmakta, otobüslerde para ve bilet geçmektedir.

Otobüs biletleri duraklardaki satış noktalarından alınabilir ve muavinlere ödeme yapılarak seyahat edilebilir. Otobüs ücretleri, tam ve öğrenci olarak belirlenmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firması servis hizmeti veriyorsa, birçok farklı rotasyona ücretsiz servis imkanıyla gidebilirsiniz. Servislerin saat ve güzergah bilgilerine otobüs firmanızdan ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan çıkıp sola döndüğünüzde üniversite, ana yola çıktığınızda ise hastane yönüne giden dolmuşlara ulaşabilirsiniz. Otogar merkeze yakın olduğu için tüm bilgilere ulaşmanız otogar duraklarında mümkün olmaktadır.

En Popüler Malatya - Aksaray Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aksaray Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -1°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  0°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -4°C

Haritada Aksaray

Aksaray Hakkında

Nüfus
386.514
Plaka
68
Telefon Kodu
382