Lüks Kahramanmaraş Online Otobüs Bileti

Lüks Kahramanmaraş En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Kahramanmaraş Hakkında

Lüks Kahramanmaraş Turizm 1971 yılından bu yana yaptığı seyahat hizmeti ile büyüyerek yoluna devam etmektedir. Yolcularımızın ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi tespit ederek karşılamak, güvenli ve rahat yolculuk yapmalarını sağlamak bizim işimizdir. Lüks Kahramanmaraş turizm, çalışanları ile birlikte yaratmış olduğu enerji ile takım ruhunu hizmetlerine en verimli şekilde yansıtarak sizlere hizmet etmek için çalışmaktadır.

Lüks Kahramanmaraş Turizm olarak verdiğimiz ulaşım hizmetleri müşterilerimizi en iyi şekilde rahat ettirmek üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin birçok yerine sizleri ulaştıracak seferler düzenlemeye devam ediyoruz. Sizlere 10 filo ile hizmet ederek yurdun birçok yerine müşterilerimizi ulaştırmaya çalışıyoruz. Seferlerimiz Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Kahramanmaraş olmak üzeredir. Aynı zamanda bu şehirlerde ve Sakarya, Kırşehir,  Manisa,  Eskişehir, Adana,  Afyon, Kayseri, Uşak, İzmit gibi illerimizde de bulunan şubelerimiz ile size her türlü seyahat öncesi veya sonrası yardımcı olmaktayız. Siz değerli yolcularımızın en iyi hizmeti hak ettiğini bilerek çalışmaktayız. Bu yüzden yoğun iş çalışma programı ile müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Lüks Kahramanmaraş Turizm olarak daima yenilikçi, dinamik ve gelişime açık bir yapıya sahip olmaktayız. Hizmetlerimizi kusursuz ve tam olarak sunmaya çalışmak bizim için elimizden geleni yaparak müşterilerimize mutlu bir yolculuk sunmaya çalışıyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı hizmetler yaparak kurulduğu günden bu yana ilkleri uygulamaya devam eden firmamız en kaliteli seyahati sizlere sunmaktadır.

Lüks Kahramanmaraş İletişim

Telefon: 0344 235 10 10
Telefon: 0344 235 07 46
E-Posta: info@lukskahramanmaras.com.tr
Website:

Adres:
Adana Yolu 3.Km Şehirlerarası Otobüs Terminali No:82 46100 Kahramanmaraş/TÜRKİYE

Lüks Kahramanmaraş En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Kahramanmaraş Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

3.56

9 Değerlendirme

S****

A****

24-03-2021

Çok teşekkür ederiz memnun olduk.


A****

O****

03-03-2021

Bursa’dan Kahramanmaraş’a seyahat ettim. Araç personelleri yoldaki polis uygulama noktalarını fark etmedikleri müddetçe maskelerini takmadılar. Keza yolcular da öyleydi. Kimse pandemi kurallarına uymadı. Pandomim yokmuş gibi geldik o kadar yolu. Hiçbir şekilde bi uyarıda bulunulmadı yolculara. Gece kayserideyken bi uyandım ve şoför camı bile açmamış sigara içiyordu. Eğer covid19 a yakalanırsam sebebi lüks Kahramanmaraş’tır.


H****

K****

17-02-2021

Havaları kötü olmasından dolayı o kötü havada şöförün dikkatle insanları getirmesi benim için buyuk basarı bence h


Y****

e****

23-01-2021

Güzel teşekkürler


S****

K****

09-11-2020

21 numaralı koltuğu almama rağmen bana sormadan biletimi değiştirip 10 numaralı koltuğu bana verdiler başka firmanın müşterilerini aldıkları için yerimi değiştirmişler ve oturduğum koltukta perde problemi vardı güneşte rahat yolculuk yapamadım sürekli kullandığım lüks Kahramanmaraş turizmi kullanmayacağım bundan sonra çevremede almamaları için uyaracağım .


H****

K****

12-10-2020

Hiç hizmet görmedimki..0..puan


r****

b****

12-09-2020

10 numarA


i****

g****

10-08-2020

otobüsün temizliği gayet güzeldi. şöför ve personeller güler yüzlü. tşk. otogardan şehir merkezine servis de varmış. herkese tavsiye ederim.


H****

y****

06-08-2020

İlk defa bu firmayı kullandım. Personeller oldukça ilgili ve nazik davrandılar. Hijyen kurallarına uyulduğu sakın güzel bir yolculuk geçirdim. Varış süresi de harikaydı. Teşekkürler