Lüks Fırat Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Fırat Turizm Hakkında

Lüks Fırat Turizm


2019 yılında kurulan Lüks Fırat Turizm, Diyarbakır merkezli Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizdeki illerimize seyahat düzenleyen bir karayolu ulaşım firmasıdır. Abdülkerim KARABULUT tarafından kurulan firmanın doğuşu, aslında daha eskiye dayanmaktadır. Kurulduğu günden bu güne Lüks Fırat Turizm, hızla büyüyen yapısı ve profesyonel ekibi ile siz değerli yolcularının hizmetindedir. Konfor ve güvenliğe de oldukça önem vermektedir. Hizmet kalitesini üst seviyede tutarken müşteri geri bildirimlerine önem veren otobüs firması, güler yüzlü personeli ile sizleri şubelerinde karşılamaktadır.

 
Seferleri

Yaklaşık 1 buçuk saat süren mesafelere sahip Lüks Fırat Turizm şubeleri, günlük seferler düzenlemektedir. Sabah 06:30’da başlayan seferler, akşam 19:30’a kadar sürmektedir. Diyarbakır merkezli firma, Elazığ, Malatya ve yeni durağı olan Batman şubelerine hizmet vermektedir.
 

Otobüs Filosu

Lüks Fırat Turizm, az kapasiteli yolcu sayısı ile günün belli saatlerinde seferler düzenlemektedir. Araçların yaş ortalaması max. 9’dur. Lüks Fırat Turizm, 30’u aşan geniş filosu sayesinde Otokar Sultan markalı yeni nesil araçları kullanmaktadır. Üstün motor çekişi sayesinde yol şartları sizi rahatsız etmeyecektir. Yolcularına 2+2 konforlu koltuklarda, keyifli bir seyahat hizmeti sunarken, az kapasiteli minibüs modellerinde rahat bir yolculuk sizleri bekliyor.

 
İkram ve Hizmetler

Kısa mesafe sayılabilecek yolculuk boyunca Lüks Fırat Turizm minibüslerinde su ikramı bulunmaktadır. Minibüs içerisinde yaz ve kış aylarına uyum sağlayacak bir ortam için klimalar  da mevcuttur. Pandemi kurallarına önem veren firma, yolcularının sağlığına da dikkat etmektedir.

Lüks Fırat Turizm seferlerine ulaşmak için bilet.com internet adresini inceleyebilir, size uygun seferlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, güvenli alışveriş ile kolayca biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Lüks Fırat Turizm İletişim

Telefon: (0412) 226 23 23
E-Posta: diyarharput@gmail.com
Website:

Adres:
Peyas Mah. Urfa Blv. 210 Dk:43 Fırat/Kayapınar/Diyarbakır

Lüks Fırat Turizm Seferleri

Lüks Fırat Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Fırat Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok