Malatya - Batman Otobüs Bileti

Malatya - Batman Otobüs Seferleri

 • Siirt Petrol
  MALATYA
  01:28
  BATMAN
  07:18
  90 TL
 • Star Batman
  MALATYA
  01:30
  BATMAN
  90 TL
 • Lider Siirt Turizm
  MALATYA
  01:30
  BATMAN
  07:20
  100 TL
 • Tokat Seyahat
  MALATYA
  03:00
  BATMAN
  08:20
  90 TL
 • Star Diyarbakır
  MALATYA
  03:00
  BATMAN
  100 TL
 • Star Diyarbakır
  MALATYA
  05:45
  BATMAN
  120 TL
 • Siirt Petrol
  MALATYA
  01:28
  BATMAN
  07:18
  90 TL
 • Star Batman
  MALATYA
  01:30
  BATMAN
  90 TL
 • Lider Siirt Turizm
  MALATYA
  01:30
  BATMAN
  07:20
  100 TL
 • Tokat Seyahat
  MALATYA
  03:00
  BATMAN
  08:20
  90 TL
 • Star Diyarbakır
  MALATYA
  03:00
  BATMAN
  100 TL
 • Star Diyarbakır
  MALATYA
  05:45
  BATMAN
  120 TL
Tümünü Göster

Malatya - Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Diyar Harput Turizm
Mis Amasya
Mis Amasya Tur
Özlem Batman Turizm
Siirt Petrol
Star Batman
Tokat Seyahat

Malatya Hakkında

Kayısı diyarı olan Malatya, Doğu Anadolu bölgesinin batısında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 960 metre yüksekliğinde olan bu kenti karasal iklim koşullarına tabidir.

Birçok piknik alanı ve dinlenme merkezinde doğanın güzellikleri ile iç içe vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Yarısından çoğu mera olan Malatya  topraklarında orman azdır.
Bölgenin ekonomisi kayısı fabrikalarında üretilen ürünlere dayanır ve teşvikler kapsamında birçok yatırım yapılmıştır.

Bölgenin göç verme oranı gittikçe azalmaktadır. Çünkü teşvikler, yatırımları arttırmakta, yatırımlar da iş gücünü saplamaktadır. Devlet tiyatrosu, kültür merkezi bulunan Malatya’da Arkeoloji müzesi, havalimanı, üniversite bulunmaktadır.

Eğitim açısından gelişmiş olan Malatya, turistik açıdan birçok dini merkez, Arslantepe Höyüğü ve 27 medeniyetin izlerini taşıyan kalıntılarıyla tarihsel açıdan önemli bir konumdadır. 
 

Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman

En uygun otobüs bileti kampanyalarından yararlanıp bu farklı kenti gezmek isterseniz, otogardan şehir merkezi ve diğer merkezlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak servis hizmeti almıyorsanız, taksi ve belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.


Batman ulaşım ücretlerinin ekonomik olduğu bir kenttir. Toplu taşıma ücretleri ekonomiktir ve taksi ücretleri de pazarlıkla ideal duruma getirilebilmektedir. Bazı taksiciler otogara gidişte dönüş ücreti de talep edebilmektedir. Bu nedenle önlem alınması uygun olur.

Toplu taşıma ile ulaşım daha çok tercih edilir ve merkeze gittikten sonra hangi güzergaha gidilecekse otobüs ya da minibüslerle yola devam edilebilir. Batman genelinde trafik sorunu yoktur ve günün her saati her yere aynı zamanda gitmeniz mümkün olabilir.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda hizmet veren taksi duraklarına 0532 677 61 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Taksi ücretlerini şoförle görüşerek karar vermeniz uygun olacaktır. Çünkü taksimetrenin üzerinde ücretler talep edilebilmektedir.

Bazı taksiciler şehir merkezine tek fiyat uygulaması yapmaktadır ve bu nedenle merkez ücretleri sabit olarak belirlenebilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Batman otogarından şehir merkezine ulaşım için gerekli olan toplu taşıma Batman halk otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Belirli güzergahlara ulaşmak için merkeze gidebileceğiniz otobüsler her 20 dakikada bir geçmektedir ve otobüs saatlerine uygun olarak belirlenmektedir. Otobüsle kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz ve trafik sorunu pek yaşanmadığı için bekleme durumunda
kalmazsınız.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Batman merkeze servis hizmeti vardır. Bu hizmetten yararlanmak için gerekenleri otobüs firmanızdan öğrenebilir ve servis saatleri, güzergahları konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi minibüslerle de otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara ulaşım sağlanmaktadır. Minibüslerin belirli saatleri vardır ve bu saatler arasında her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.

Tüm araçlarla şehir merkezine ulaşarak, merkezden tüm Batman ilçeleri ve köylerine ulaşabilirsiniz. Batman küçük bir ildir ve her yere kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

En Popüler Malatya - Batman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  26°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  29°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  29°C
 • açık
  Sal
  açık
  28°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  29°C

Haritada Batman

Batman Hakkında

Nüfus
566.633
Plaka
72
Telefon Kodu
488