Malatya Batman Otobüs Bileti

Malatya - Batman Otobüs Seferleri

 • Mis Amasya Tur
  MALATYA
  00:30
  BATMAN
  07:00
  200,00 TL
 • Star Batman
  MALATYA
  01:30
  BATMAN
  08:30
  250,00 TL
 • Tokat Seyahat
  MALATYA
  03:00
  BATMAN
  09:20
  200,00 TL
 • Lüks Fırat Turizm
  MALATYA
  14:00
  BATMAN
  20:30
  210,00 TL
 • Siirt Petrol
  MALATYA
  01:30
  BATMAN
  13:30
  200,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  MALATYA
  02:00
  BATMAN
  11:00
  240,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  MALATYA
  03:00
  BATMAN
  09:15
  240,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Malatya - Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Diyar Harput Turizm
Mis Amasya
Mis Amasya Tur
Özlem Batman Turizm
Siirt Petrol
Star Batman
Tokat Seyahat

Malatya - Batman Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Malatya Batman arası genellikle 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Malatya Batman arasında sefer yapan otobüs firmaları Diyar Harput Turizm, Mis Amasya, Mis Amasya Tur, Özlem Batman Turizm, Siirt Petrol, Star Batman, Tokat Seyahat firmalarıdır.
Malatya Batman otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 200 TL kadardır.
En ucuz Malatya Batman otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Malatya Hakkında

Kayısı diyarı olan Malatya, Doğu Anadolu bölgesinin batısında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 960 metre yüksekliğinde olan bu kenti karasal iklim koşullarına tabidir.

Birçok piknik alanı ve dinlenme merkezinde doğanın güzellikleri ile iç içe vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Yarısından çoğu mera olan Malatya  topraklarında orman azdır.
Bölgenin ekonomisi kayısı fabrikalarında üretilen ürünlere dayanır ve teşvikler kapsamında birçok yatırım yapılmıştır.

Bölgenin göç verme oranı gittikçe azalmaktadır. Çünkü teşvikler, yatırımları arttırmakta, yatırımlar da iş gücünü saplamaktadır. Devlet tiyatrosu, kültür merkezi bulunan Malatya’da Arkeoloji müzesi, havalimanı, üniversite bulunmaktadır.

Eğitim açısından gelişmiş olan Malatya, turistik açıdan birçok dini merkez, Arslantepe Höyüğü ve 27 medeniyetin izlerini taşıyan kalıntılarıyla tarihsel açıdan önemli bir konumdadır. 
 

Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman

En uygun otobüs bileti kampanyalarından yararlanıp bu farklı kenti gezmek isterseniz, otogardan şehir merkezi ve diğer merkezlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak servis hizmeti almıyorsanız, taksi ve belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.


Batman ulaşım ücretlerinin ekonomik olduğu bir kenttir. Toplu taşıma ücretleri ekonomiktir ve taksi ücretleri de pazarlıkla ideal duruma getirilebilmektedir. Bazı taksiciler otogara gidişte dönüş ücreti de talep edebilmektedir. Bu nedenle önlem alınması uygun olur.

Toplu taşıma ile ulaşım daha çok tercih edilir ve merkeze gittikten sonra hangi güzergaha gidilecekse otobüs ya da minibüslerle yola devam edilebilir. Batman genelinde trafik sorunu yoktur ve günün her saati her yere aynı zamanda gitmeniz mümkün olabilir.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda hizmet veren taksi duraklarına 0532 677 61 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Taksi ücretlerini şoförle görüşerek karar vermeniz uygun olacaktır. Çünkü taksimetrenin üzerinde ücretler talep edilebilmektedir.

Bazı taksiciler şehir merkezine tek fiyat uygulaması yapmaktadır ve bu nedenle merkez ücretleri sabit olarak belirlenebilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Batman otogarından şehir merkezine ulaşım için gerekli olan toplu taşıma Batman halk otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Belirli güzergahlara ulaşmak için merkeze gidebileceğiniz otobüsler her 20 dakikada bir geçmektedir ve otobüs saatlerine uygun olarak belirlenmektedir. Otobüsle kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz ve trafik sorunu pek yaşanmadığı için bekleme durumunda
kalmazsınız.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Batman merkeze servis hizmeti vardır. Bu hizmetten yararlanmak için gerekenleri otobüs firmanızdan öğrenebilir ve servis saatleri, güzergahları konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi minibüslerle de otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara ulaşım sağlanmaktadır. Minibüslerin belirli saatleri vardır ve bu saatler arasında her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.

Tüm araçlarla şehir merkezine ulaşarak, merkezden tüm Batman ilçeleri ve köylerine ulaşabilirsiniz. Batman küçük bir ildir ve her yere kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

En Popüler Malatya - Batman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  8°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  8°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  5°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  2°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  4°C

Haritada Batman

Batman Hakkında

Nüfus
566.633
Plaka
72
Telefon Kodu
488