İzmir Turizm Otobüs Bileti Al

İzmir Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


İzmir Turizm Hakkında

İzmir Turizm

İzmir Turizm veya eski adıyla İzmir Seyahat, Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Ege'nin incisi İzmir'e seferler düzenleyen bir otobüs şirketidir. Ödemiş kökenli firma özellikle İzmir-Ödemiş, Ödemiş-İzmir otobüs seferleriyle öne çıkmaktadır.

Genel Müdürlüğü İzmir Otogarı'nda bulunan otobüs firması, 2000'li yıllarda başlattığı araç yenileme hamlesiyle daha konforlu ve daha ekonomik yolculukları müşterilerine sağlamayı başarmıştır. Araçlarındaki karbon salınımını küçültmek konusunda dikkatli davranan şirket, hem insan hem çevreye verdiği değerle unutulmaz yolculuklar yapmanızı sağlamaktadır.

 Hizmet ve Programları

  • İzmir Turizm kendisini tercih eden yolculara ayrıcalıklar sağlayan BUScard programına sahiptir. Bu program dahilinde BUScard sahipleri, İzmir Turizm ile yapacakları her yolculukta kazanacakları puanlarla ücretsiz bilet alma ve üye iş yerleri ile konaklama yerlerindeki indirimlerden faydalanma hakkı elde etmektedirler.
  • Dönemsel olarak İzmir üniversitelerinde okuyan öğrenciler için şirket tarafından indirimler sunulmaktadır.
  • İzmir Turizm, internet sitesi üzerinden biletleme hizmeti sunmaktadır. Firma, online biletleme yapan müşterilerine bilet fiyatı üzerinden %5 indirim uygulamaktadır.
  • İzmir Turizm seferlerinde, deneyimli ve güleryüzlü hizmet çerçevesinde yolculuk esnasında çay-kahve servisi ve kek-kraker servisi mevcuttur.
  • Yolculuğunuzun rahat geçmesi için İzmir Turizm'in tüm otobüsleri yüksek teknoloji ile donatılmıştır. Otobüslerde klima ve televizyon mevcuttur. Koltuklar geniştir.
  • İzmir Turizm ile yaptığınız yolculuk sonrası sunduğu şehir içi servis hizmeti ile gideceğiniz yere daha rahat ulaşmanızı sağlamaktadır.

Seferleri

İzmir Turizm’in ana hareket merkezi İzmir olup, ulaşım ağı Ege, Akdeniz, Marmara ve İç Anadolu bölgelerini kapsamaktadır. Afyon, Ankara, Antalya, İstanbul, Bursa, Gebze, Uşak ve Yalova'ya günlük seferler düzenlemektedir. Firmanın kuruluş yeri olan Ödemiş-İzmir arası da saat başı seferler mevcuttur.

Otobüs Filosu

İzmir Turizm yenilikçi bakış açısıyla müşterilerine konforu sağlayan otobüsler ile hizmet sunmaktadır. Mükemmel bir filoya sahip olan firma, filo avantajını üstün bir hizmet anlayışı ile çalışan, eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü personeli ile birleştirerek seyahat güzergâhlarınızı keyifli hale getirmeyi hedeflemektedir. Otobüs filosunda 2+1 rahat ve 2+2 klasik araçlar bulunmaktadır. Neoplan ve Mercedes gibi markalarla çalışan İzmir Turizm, yolcu konforunu ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan seferler vaadetmektedir.
 
 

İzmir Turizm İletişim

Telefon: 444 01 35
Fax 2324722009
E-Posta: info@izmirturizm.com.tr

Adres:
Kemalpaşa Caddesi, No: 1, İzmir

İzmir Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İzmir Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden İzmir Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan İzmir Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
İzmir Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler İzmir Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
İzmir Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden İzmir Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz İzmir Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
İzmir Turizm otobüs firması başlıca Ankara, İzmir, Afyonkarahisar, Uşak, Aydın şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 10 adet şehre sefer düzenlemektedir.
İzmir Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

İzmir Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok