İstanbul Kalesi Online Otobüs Bileti

İstanbul Kalesi En Popüler Otobüs Seferleri


İstanbul Kalesi Hakkında

İstanbul Kalesi

İstanbul’da 2010 yılında Arif Yıldırım tarafından kurulan İstanbul Kalesi şehirlerarası yolcu taşımacılığını yapmaktadır. Firma Esenler Otogarı üzerinde 23 numarada yer alıyor. Müşteri memnuniyetinin üst seviyelerde tutan firma yolcu isteğine göre farklı hizmetlerde verebiliyor. İstanbul'da hizmete açılan firma yenilikçi ve değişime açık yapısı sayesinde kısa zamanda bölgenin Lider otobüs firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. 350 araçtan oluşan filosu ile İstanbul Kalesi Seyahat, Türkiye'nin birçok noktasına sefer yapabiliyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına kolayca seyahat etmenizi sağlayan İstanbul Kale Seyahat sizlere konforlu bir seyahat deneyimi sunuyor.

Hizmet ve Programları

İstanbul Kalesi otobüsleri yılın her döneminde sefer gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana otobüs filosunu hızla arttıran firma istediğiniz zaman seyahat etme şansınız sizlere sunuyor. Yeni otobüsleri sayesinde uzun yolculukları sıkılmadan tamamlayabilirsiniz. Filosunda bulunan otobüslerde internet, USB girişi ve telefon şarj hizmeti gibi özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca yolculuk boyunca yiyecek ve içecek ikramları da yapılmaktadır.


İstanbul Kalesi Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

İstanbul Kalesi güzergah üzerinde yer alan anlaşmalı dinlenme tesislerini tercih ediyor Bu tesisler;

 • Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri – Afyon

 • Genç Ömür Dinlenme Tesisleri - Bilecik


İstanbul Kalesi Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul Kalesi otobüs bileti fiyatlarını internet üzerinden satabiliyor. Gitmek istediğiniz şehri seçtikten sonra site üzerinde fiyatlar otomatik olarak karşınıza çıkıyor. Bilet iptal ve değişikliği ise bilet saatinden 24 saat öncesine kadar yapılabiliyor. İptal ve değişimi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


İstanbul Kalesi Otobüs Seferleri

İstanbul Kalesi otobüs firmasının en çok kullandığı güzergahlar;

 • İstanbul,

 • Ankara,

 • İzmir,

 • Antalya,

 • Eskişehir,

 • Adana,

 • Samsun,

 • Bursa,

 • Konya,

 • Sakarya,

 • Denizli,

 • Edirne

Bu güzergahlar üzerinden de bilet almak imkanına sahipsiniz.


İstanbul Kalesi Otobüs Özellikleri


Şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmetlerinde İstanbul Kalesi firması en çok tercih edilen seyahat şirketlerinden bir tanesidir. Şehirlerarası yolculuklarda konforlu bir deneyim sunan firma ekonomik fiyat aralıklarında hizmetlerini sürdürüyor.

İstanbul Kalesi İletişim

Telefon: (0850)-811-59-59
Telefon: 0 (212) 658 07 35
E-Posta: bilgi@istanbulkalesi.com.tr
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı NO:27 Bayrampaşa / İstanbul / TÜRKİYE

İstanbul Kalesi En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İstanbul Kalesi Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

1

5 Değerlendirme

V****

***

02-06-2022

Berbat bir firma araba eski ve pis hijyen adına hiç birsey yok. Belediye otobüsü daha seri hareket ediyor. 13 saat oldu hala istanbul dan Antalya ya ulaşamadık bilet satışta da 11 saat 40 dk diye gösteriyor. Kandırmaca tabiki.


f****

k****

01-09-2020

dolandırıcı bir firma.tamamen para tuzağı var.31 eylül gecesine bilet kestimfinal sınavım olunca ertelemek istedim aradım firması ertelemek istiyorum diye evet erteliyoruz hemen işleme alıyorum dedi.1 eylülde gittim gece 1 benim bilete işlem yapılmamış.ismim yok.bilet paramıda almışlardı.hiç bir şekilde yardımcı omadılar 3 yaşımdaki oğlumla çok mağdur oldum.hakkım helal değildir.harım zıkkım olsun yalancı ve dolandırıcsınız.1 yıldız bile size cok.


M****

****

27-08-2020

25.08.2020 akşam 22:00 saatleri civarında kuşadasından selçuk yönüne doğru ilerlerken 16ABK116(hatırlayabildiğim plaka) plakalı araç kuşadası çıkışındaki ışıklarda aracımın arkasından sıkıştırdı ve önde olmama rağmen çok yaklaştı yaklaştığı tarafta çocuk koltuğunda 4 yaşında çocuğum oturuyordu ve sıkıştırmaya devam etti dahası da var ama karakter kısıtından dolayı yazamıyorum, ancak dava açmak için hazırlanıyorum bugün yarın yargıya intikal ettireceğim.


N****

K****

17-07-2020

İnternet üzerinden bilet aldım biletin çıktısını vermiyorlar biletin önemli olduğunu söyledim yine vermedi tartışma yaşadım ilgisiz bir firma aynı olayı iki kez yaşadım


A****

y****

24-06-2020

Insanlari dolandirmaktan ve rezil etmekten baska isleri yok