Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Isparta Petrol Online Otobüs Bileti

Isparta Petrol En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Isparta Petrol Hakkında

Isparta Petrol

1994 Yılında Isparta’da kurulan firma kaliteden ödün vermeyen yapısıyla ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla 20 yılı aşkın süredir yollarda ve yolcyu taşımacılığı sektöründe bir marka olma yolunda.
 

Hizmet Ve Programlar

Kendine ait internet sitesi bulunan firma internet üzerinden bilet satışı gerçekleştirdiği gibi rezervasyon yapma imkanı da sağlıyor isterseniz internet sitesine üye olabiliyor isterseniz misafir girişi yaparak on line işlem yapabiliyorsunuz.Üyelik kartı da bulunan firma kart çıkaran yolcularına avantajlı fiyatlarla bilet satışı yaparken sefer başına puan da vermektedir sonraki yolculuklarınızda puanlarınızı kullanma imkanı sağlayan firma bir çok kolaylık sağlıyor.Akıllı telefonlar için uygulamasıda bulunan firma cepten bilet alma imkanıda sunuyor.Otobüslerinde yolcularının konforunu ve rahatı için her tür imkan mevcut bulunmakta büyük ekran tv de sinema ve TV keyfi,zengin MP-3 müzik çeşitleri,220 volt ile akıllı telefon,tablet ve laptop’larınızı şarj etme imkanı ile internet hizmeti bulunmaktadır.Yolculuk sırasında çay,nescafe gibi sıcak içeceklerin yanında soğuk meşrubat servisi de sunan firma ayrıca bir çok farklı yiyecek çeşitlerinide yolcularına ikram etmektedir.
 

Seferler

Ana kalkış noktası Isparta olan firma Antalya,Ankara ve Denizli’ye yoğunluklu olarak sefer düzenlemektedir İstanbul’a ise hergün 2200-2300 saatleri arasında iki seferi bulunan firma karşılıklı olarak İstanbul’dan da 2030-2300 saatlerinde seferleri bulunur.Bunun yanı sıra Edirne’den Adana’ya kadar bir çok noktaya seferi bulunan firma Karadeniz ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi hariç hemen hemen bir çok noktaya sefer düzenlemektedir.Mevsimler ve hava şartlarına bağlı kalmaksızın düzenli olarak seferleri devam eden firma araçlarının zamanında kalkmasına da dikkat ediyor.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisler

Isparta Petrol Turizm seferleri sırasında bir çok yerde mola verirken bir çok konaklama tesisi kullanmaktadır.Denizli’de Ender Dinlenme Tesisleri,İzmir’de Kaptan dinlenme tesisleri,Ankara’da Kolaylı dinlenme tesisleri,İstanbul Kolaylı Metin dinlenme tesisleri,Bursa Kolaylı Dinlenme tesisleri,Konya Alibir ve Akhışlar dinlenme tesisleri,Gaziantep Alibir-Doğan dinlenme tesisleri,Bodrum Kaptan ve Kervansaray dinlenme tesisleri,Bozüyük Ömür dinlenme tesisleri,Pozantı Doğan dinlenme tesilerini kullanmaktadır.
 

Otobüs Filosu

Filosunda daha çok Mercedes Travego modellerini kullanan firma Neoplan marka otobüslerini de VIPBUS olarak dizayn etmiş ve tekli koltuk imkanı sunuyor filosuna bu yıl bir çok yeni otobüs ekleyen firma filosunu sürekli geliştirmektedir.

Isparta Petrol İletişim

Telefon: (0246)-444-34-34
Telefon: 02462277701
Fax 2462325088
E-Posta: bilgi@ispartapetrol.com.tr
Website:

Isparta Petrol En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Isparta Petrol Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (7)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (11)
Ortalama Puan

2.55

20 Değerlendirme

F****

o****

08-06-2020

İstanbul dan çıkması ölüm gibi birşey yağı 3 ila 4 saat arası sürermi İstanbul dan çıkması diğer hiçbir firma böyle değil hiç memnun kalmadım birdaha kullanmam bu firmayı


o****

k****

15-06-2020

teşekkür ederim memnun kaldık


A****

a****

17-06-2020

Kaliteli idi teşekkürler


A****

K****

22-06-2020

Çok teşekkürler


M****

A****

22-06-2020

Muavinler çok kaba ve argo


M****

S****

27-06-2020

Ben gayet memnun kaldım çok sık seyehat ediyorum Afyonkarahisar'dan Ankara'ya ve hep bu firmayı tercih ediyorum hiç bir problemle karşılaşmadım..


H****

B****

29-06-2020

Ilk defa bu firmayı denedim ama galiba son defa olucak.marmaristen istanbula yolculuk yaptım.kalkis 20:30 varis 07;30 denildi ancak 11:15 'te vardım.tamam ist trafik vardi ama girmedik delik köy kasaba birakmadilar.araba iyidi ama temizlik kötü idi.15 saatlik yolda 1 defa servis yaptılar onda da kahve yoktu.


M****

C****

02-07-2020

Fiyat çok çok uygun. Defalarca su dağıtıyor. İkram da var . otobüs rahat ve 2+1 yerine 1+1 oturduk yani mesafeye ve sağlığa dikkat ediyorlar . 8 buçuk saat boyunca memnun kaldım ve sonraki seferlerde tercih ederim edeceğim


M****

***

15-07-2020

Firmanızı beğendim fakat yol çok uzun sürdü bu soruna bir çözüm bulursanız eminimki yolcular daha çok sizi tercih eder


G****

***

22-07-2020

Arkadaşlar iğrenç bir firma asla ama asla tavsiye etmiyorum buradaki saat yanlış istediğiniz saatte olmuyor burda varış saatiyle yazanla 2 saat sonra varış noktasında oluyorsunuz ve çalışanları çok saygısız kaba !!!!!!! 1 yıldızı dahi hak etmiyor