Hatay CSR Turizm Otobüs Bileti

Hatay CSR Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
95
Genel Merkezi
Hatay, Turkey
Kuruluş Tarihi
2014
Firma Puanı
0 / 5

Hatay CSR Turizm Hakkında

Hatay CSR Turizm

Hatay CSR Turizm, yolcu taşımacılığı ve güvenli yolculuk konusunda kendini geliştirmeyi başarmış bir turizm firmasıdır. Kaliteli bir yolculuk için başladıkları serüvende her zaman yenilikçi hizmetler ile yoluna devam etmektedir. 10 yılı aşkın bir tecrübe ile yoluna devam eden Hatay CSR Turizm koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen öncü seyahat firmalarından birisidir.
 
 Araçlarında ve hizmetlerinde koşulsuz müşteri memnuniyetini için Hatay CSR Turizm, son teknolojik ürünleri kullanmaktadır. Özellikle araç filosuna bakıldığında en gelişmiş araç filosu ile yola çıkmaktadır. Güven ve sağduyu ilkelerini benimseyen Hatay CSR Turizm, hijyenik koşullar altında müşterilerine kaliteli bir hizmet vermektedir.
 

 Hatay CSR Turizm Sefer Ağı

 
 Hatay CSR Turizm, Hatay merkezli olarak kurulup, günümüze kadar pek çok büyük şehirde faaliyete geçmeyi başarmış seyahat firmasıdır. İlk başlangıçlarda Hatay şehrinin merkezine ve ilçelerine ulaşım sağlayan Hatay CSR Turizm, zamanla farklı şehirlere de ulaşmayı başarmıştır. Hatay CSR Turizm sefer bilgileri şu şekildedir;
 
 -Hatay,
 -Antalya,
 -Bursa,
 -Manisa,
 -Osmaniye,
 -Bilecik,
 -İstanbul,
 -Eskişehir,
 -Uşak,
 -Düzce,
 -İzmir,
 -Adana,
 -İzmit (Kocaeli),
 -Aksaray,
 -Sakarya (Adapazarı),
 -Konya.
 Hatay CSR Turizm otobüs bileti için hem web sitesini hem de online sistemi kullanabilirsiniz. Özellikle online bilet alımlarında seyahatleriniz boyunca daha fazla kampanyaya ve indirime sahip olabilirsiniz. Bununla beraber web sitesi üzerinden sefer saatlerini ve sefer bilgilerine ait diğer detayları da öğrenebilirsiniz.
 

 Hatay CSR Turizm Son Teknoloji İle Donatılmış Araç Filosu

 
 Hatay CSR Turizm, 43 adet geniş araç filosu ile Türkiye'nin neredeyse her kentine yolculuk yapmaktadır. Özellikle uzun yolculuklarda araçların çok iyi şekilde bakımının yapılması ve gerekli donanımlarının sağlanması gerekir. Bunun için en gelişmiş teknolojiyi kullanan Hatay CSR Turizm, her yolculuk esnasında tüm araç filosunun uzun yol bakımlarını da yaptırmaktadır.
 
 Hatay CSR Turizm, ilk olarak Hatay merkezli olarak yolcu taşımacılık faaliyetlerine başlamıştır. Sürekli kendisini yenileyen ve gelişme gösteren Hatay CSR Turizm, zamanla 5 araç filosunu 43 araç filosuna çıkartmayı da başarmıştır. Araçların her birinde yolcuların yolculuk sırasında ihtiyaç duyduğu donanımlar mevcut ve çalışır şekilde bulunmaktadır.
 

 Hatay CSR Turizm ile Keyifli Yolculuklar

 
 Hatay CSR Turizm, yolcularına güven dolu yolculuklar sağlamaktadır. Bu güveni sağlamak için de öncelikle gerekli güvenlik önlemlerini yeterli düzeyde almaktadır. Güvenlik önlemlerinin yeterli düzeyde alınması yolcular için keyifli bir yolculuğun kapılarını da aralamaktadır.
 
 Hatay CSR Turizm, keyifli bir yolculuk için araçlarda yolcuların sıkılmadan vakit geçirmesini sağlamayı amaçlar. Bu sebeplerden dolayı araç donanımlarında müzik, internet, tv ve priz gibi çeşitli özellikler bulunmaktadır. Ayrıca, yolculuk boyunca belirli ve yasalara uygun sürelerde firmamız anlaşmalı tesislerde mola vermektedir. Tüm ihtiyaçlarınızı görebileceğiniz molalar sayesinde yolculuklar daha keyifli şekilde devam etmektedir. Ayrıca, araç içlerinde özellikle uzun yolculuklarda wc gibi yolcuların dikkat ettiği özellikler de bulunmaktadır.

Hatay CSR Turizm İletişim

Telefon: 0212 444 58 46
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Cumhuriyet Mah. Kuyumcular Cad. No:3-5-7 Reyhanlı-Hatay/TÜRKİYE

Hatay CSR Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Hatay CSR Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Hatay CSR Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Hatay CSR Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Hatay CSR Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Hatay CSR Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Hatay CSR Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Hatay CSR Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Hatay CSR Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Hatay CSR Turizm otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Aydın, Bursa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 20 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Hatay CSR Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Hatay CSR Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok