Gaziantep Bingöl Otobüs Bileti

Gaziantep - Bingöl Otobüs Seferleri

 • Cesur Bingöl Seyahat
  GAZIANTEP
  09:30
  GENÇ
  17:00
  300,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  GAZIANTEP
  17:00
  GENÇ
  23:15
  300,00 TL
 • Star Diyarbakır
  GAZIANTEP
  16:25
  GENÇ
  23:55
  300,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  GAZIANTEP
  11:50
  BINGÖL
  20:20
  350,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  GAZIANTEP
  11:00
  BINGÖL
  00:30
  350,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  GAZIANTEP
  21:50
  BINGÖL
  06:50
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Gaziantep - Bingöl Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cesur Bingöl
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Öz Has Bingöl
Star Diyarbakır

Gaziantep Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve zengin mutfağı ile ün kazanan Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin gözdesidir.

Sanayi açısından oldukça gelişmiş bir büyükşehir olan bu kent, ihracatta çok büyük bir paya sahiptir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve sanayi alanında gelişmesi, bölgeyi yükselen bir değer haline getirmiştir. En önemli tarım ürünü Antepfıstığıdır ve Antepfıstığı Araştırma Enstitüsü de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi Gaziantep’te bulunmaktadır. Bölgede üç büyük AVM vardır ve ekonomik açıdan her zaman gelişmiş konumdadır. Antep fıstıklı baklavası, 300 çeşit yöresel yiyeceği ve et ürünlerinden oluşan lezzetleri ile Antep, dünya çapında başarılı bir mutfağa sahiptir.

El sanatları konusunda da gelişmiş olan Gaziantep, 2015 yılında Yaratıcı Şehirler Ağına Gastronomi dalında dahil edilmiştir.

Bingöl Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bingöl

Bingöl otogarının şehir merkezine uzaklığı 7 km kadardır. Yolcu potansiyeli çok fazla olmadığı için, ulaşım için sadece minibüs ve taksilerle diğer ilçelere gitmek mümkündür.  

Otogarda küçük bir büfede tost, sandviç gibi yiyecekler yiyebilirsiniz. Bakımsız olan bir tuvaleti ve ibadet için küçük bir mescidi bulunmaktadır.  Otogardan kalkan minibüslerle çeşitli güzergahlara gidebilir ve kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Otogardan Genç, Adaklı, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu ilçelerine ulaşım sağlanabilmektedir. Bu ilçelerden de köylere ulaşmak için minibüsler kullanılmaktadır.

Otobüs olmadığı için tüm ulaşım minibüslerle sağlanır ve gidilecek olan mesafeye göre ücretler değişiklik gösterebilir.

Belirli bir saatten sonra minibüslerle de ulaşım sağlanmayacağı için, kiralık araç firmalarından araç kiralama da tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi hizmeti bulunmamaktadır. Ancak merkezden taksi çağırmak isterseniz  0426 214 40 49 numaralı telefonlardan otogara taksi çağırabilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan kalkan minibüsler, birçok ilçe ve köye gidebilirler. Merkez ve köylere ulaşım için taksi tutmak isterseniz, fiyat konusunda pazarlık yaparak gerekli olan yere ekonomik olarak gidebilirsiniz.

Kışın olumsuz olan hava şartları nedeniyle bazen minibüslerde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gecikmeler nedeniyle ulaşım konusunda sıkıntılar yaşanmaktadır.


Merkezden Araç Kiralama

Kiralık araç için Öz Bingöl Oto Kiralama firmasından araç kiralayarak şehri daha konforlu bir şekilde gezebilirsiniz. 0426 213 39 84 numarasından araç talep edebilirsiniz.

En Popüler Gaziantep - Bingöl Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Gaziantep - Bingöl Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Gaziantep Bingöl arası genellikle 7 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Gaziantep Bingöl arasında sefer yapan otobüs firmaları Cesur Bingöl, Has Bingöl, Lider Muş Turizm, Öz Has Bingöl, Star Diyarbakır firmalarıdır.
Gaziantep Bingöl otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Gaziantep Bingöl otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Bingöl Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  11°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  13°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  10°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  10°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  13°C

Haritada Bingöl

Bingöl Hakkında

Nüfus
267.184
Plaka
12
Telefon Kodu
426