Düzce Çankırı Otobüs Bileti

Düzce - Çankırı Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Düzce - Çankırı Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Düzce Hakkında

Düzce’nin tarihi, Hititlere kadar uzanmaktadır. Bolu iline bağlı olan bu kent, 1999 depreminden sonra Süleyman Demirel’in onaylaması ile il olma özelliğini kazanmıştır.


Doğal güzellikleri ve doğa sporlarıyla oldukça popüler bir kent haline gelen Düzce, Akçakoca, Gölyaka, Gümüşova, Cumayeri, Kaynaşlı, Yığılca, Beyköy, Boğaziçi gibi bölgeler oldukça önemli turistik merkezler arasındadır.

Konuralp antik kenti ve kalıntıları, çeşitli zamanlara ait sikke ve eşyalar, yayla ve şelalelerle bu saklı cennet, deprem nedeniyle yerle bir olmuştur. Yeni yapılan binalarla daha sağlam ve modern bir görünüme sahip olan Düzce, 355 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Nemli bir iklimi olan Düzce ili, Marmara ve Karadeniz bölgesine yakınlığıyla kısa sürede ulaşım sağlanabilecek ve birkaç gün konaklayarak tadı çıkarılabilecek olan bir kenttir.

Düzce’de rafting çok tercih edilen bir spor dalıdır ve birbirinden farklı doğa aktiviteleri bölgenin en çok tercih edildiği turistik faaliyetleri arasındadır.

En Popüler Düzce - Çankırı Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce - Çankırı Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Düzce Çankırı arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Düzce Çankırı otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Çankırı Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  4°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  7°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  8°C

Haritada Çankırı

Çankırı Hakkında

Nüfus
180.945
Plaka
18
Telefon Kodu
376