Diyarbakır Kırıkkale Otobüs Bileti

Diyarbakır - Kırıkkale Otobüs Seferleri

 • Siirt Petrol
  DIYARBAKIR
  11:30
  KIRIKKALE
  00:30
  530,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  14:30
  KIRIKKALE
  03:30
  400,00 TL
 • Lider Vip Travel
  DIYARBAKIR
  18:00
  KIRIKKALE
  09:00
  500,00 TL
 • Star Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  13:30
  KIRIKKALE
  02:30
  400,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  15:00
  KIRIKKALE
  03:40
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Diyarbakır - Kırıkkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Has Diyarbakır
Metro Turizm
Öz Diyarbakır
Özel Diyarbakır
Özlem Batman Turizm
Özlem Diyarbakır
Siirt Petrol
Star Diyarbakır

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, mezopotamyanın beşiğinde, en önemli yerleşim yerlerine ev sahipliği yapmış bir merkezdir. Özellikle tarihi Sur ilçesinin kalıntıları oldukça önemlidir.

Diyarbakır kalesi, UNESCO tarafından kültür mirası seçildi ve bölgenin turistik açıdan daha cazip görünmesini sağladı. Diyarbakır kentinin her bir adımında bulunan tarihi kalıntılar ve değerler turistik açıdan çekici olan bu kentin biraz daha tanınmasını sağlasa da, bölgedeki terör olayları nedeniyle birçok sorunun da yaşanmasına neden olmuştur.

Diyarbakır kentinde ağır yiyecekler yöresel mutfağın vazgeçilmezidir. Birçok farklı kültürün etkisinde olan Diyarbakır, farklı kültürlerin harmanlanmasından kaynaklanan mutfakların birleşmesinden dolayı karmaşık bir yemek kültürüne sahiptir

Kırklareli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kırıkkale

Kırklareli otogarından şehir içine otobüs ve dolmuşlarla seferler düzenlenmektedir. Toplu taşma araçları sabah 07:00 ve akşam 22:00 arasında yapıldığı için, şehir merkezine ulaşım geç saatlerde taksi ile yapılmaktadır.


Ulaşım ağının pek gelişmediği Kırklareli’nde, birkaç belediye otobüsü hizmet vermektedir. Bu  nedenle istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz otobüs seferlerinin bilgilerine Kırklareli belediyesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi, otogarın hemen içindedir ve taksi bulmak kolaydır. Otogar taksinin numarası (0288) 214 83 65’tir ve taksi ücretleri de ekonomiktir. Şehir merkezine ulaşım için taksiyi tercih edeceksiniz 24 saat hizmet alabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırklareli’nde otobüs pek gelişmemiştir ve bu nedenle birkaç otobüs tüm şehir genelinde hizmet vermektedir. 4 numaralı otobüs şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine giden güzergahta hizmet vermektedir. Saat 22 ve sonrasında otobüs bulmak mümkün olmamaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları ücretsiz servis hizmetleri ile farklı ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Ulaşım için gerekli olan her konuda destek alabileceğiniz bilgileri seyahat ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan servis kullanarak ya da otobüsle ulaştığınız şehir merkezinden tüm Kırklareli ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dolmuşlar ekonomik olarak ulaşım gerçekleştirmenizi sağlar ve oldukça kısa sürede gideceğiniz yere varabilirsiniz. Ancak saat 22 ve sonrasında dolmuş bulmak mümkün olmaz ve taksiler tercih edilebilir.

En Popüler Diyarbakır - Kırıkkale Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Diyarbakır - Kırıkkale Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Diyarbakır Kırıkkale arası genellikle 13 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Diyarbakır Kırıkkale arasında sefer yapan otobüs firmaları Can Diyarbakır Turizm, Has Diyarbakır, Metro Turizm, Öz Diyarbakır, Özel Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Özlem Diyarbakır, Siirt Petrol, Star Diyarbakır firmalarıdır.
Diyarbakır Kırıkkale otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 530 TL kadardır.
En ucuz Diyarbakır Kırıkkale otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kırıkkale Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  3°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  6°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  8°C

Haritada Kırıkkale

Kırıkkale Hakkında

Nüfus
270.271
Plaka
71
Telefon Kodu
318