Çorum - Trabzon Otobüs Bileti

Çorum - Trabzon Otobüs Seferleri

 • Has Turizm A.Ş.
  ÇORUM
  02:30
  TRABZON
  10:50
  110 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ÇORUM
  03:30
  TRABZON
  11:20
  90 TL
 • Sakarya VIB
  ÇORUM
  04:00
  TRABZON
  11:50
  100 TL
 • Metro Turizm
  ÇORUM
  06:00
  TRABZON
  13:35
  80 TL
 • Metro Turizm
  ÇORUM
  06:00
  TRABZON
  14:20
  80 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  ÇORUM
  18:00
  TRABZON
  02:01
  100 TL
 • Sakarya VIB
  ÇORUM
  20:30
  TRABZON
  21:50
  100 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  ÇORUM
  21:30
  TRABZON
  04:50
  100 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ÇORUM
  23:00
  TRABZON
  06:20
  100 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ÇORUM
  23:15
  TRABZON
  07:05
  90 TL
 • Metro Turizm
  ÇORUM
  23:30
  TRABZON
  06:35
  80 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ÇORUM
  02:30
  TRABZON
  10:50
  110 TL
Tümünü Göster

Çorum - Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Lüks Karadeniz
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Rize Ses Seyahat
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Seyahat

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

Trabzon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için genelde minibüsler ve servis araçları kullanılır. Servisler otogarda sürekli bekleme alanlarında harekete hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Trabzon otogarından kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirmek istediğinizde, kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs ve dolmuşlar bulunmaktadır. Bu dolmuşlar birçok farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan taksiden şehir merkezine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Taksi için otogardan (0462) 325 47 81 numarası ile taksi çağırabilirsiniz.
Şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşmak için sürekli hazır bekleyen taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanmaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon’da belediyeye ait belediye otobüsleri ve özelleştirilen halk otobüsleri ile ulaşım mümkündür. Halk otobüsleri, Yomra, Sürmene, Rize, Çimenli, Kireçhane, Akçaabat, KTÜ, Çukurçayır güzergahlarına gitmektedir.

Belediye otobüsleri ise; Beşirli Mahallesi, Akçaabat, Sürmene, Yomra, KTÜ Maçka, Of, Yeşiltepe gibi güzergahlara otobüsle ulaşım sağlanır. Otobüslerde Trabzon Kart kullanılmaktadır. 5 TL karşılığında satın alabileceğiniz Trabzon Kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Trabzon’da zaman zaman şehir hava durumu nedeniyle ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle saatlerde değişiklik olabilir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda sürekli hazır bekleyen servislerle merkeze ulaşım yapabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Maçka, Beşikdüzü gibi kentlere de ulaşım sağlayan servislerini yolcuları için tahsis etmektedir. 


Minibüslerle Ulaşım

Trabzon’da çok geniş bir dolmuş güzergahı vardır. Dolmuşlar ; Erdoğdu Çatak, Kuruçeşme, Çamlık, Yenimahalle, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, Beşirli, Site Karşıyaka, Fatih, Ayasofya, Kurankursu, Bahçecik Yomra bölgelerine ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Çorum - Trabzon Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Trabzon Hava Durumu

 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  3°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  3°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  6°C
 • kar yağışlı
  Cum
  kar yağışlı
  2°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  -3°C

Haritada Trabzon

Trabzon Hakkında

Nüfus
768.417
Plaka
61
Telefon Kodu
462