Trabzon - Çorum Otobüs Bileti

Trabzon - Çorum Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  TRABZON
  07:30
  ÇORUM
  16:50
  105 TL
 • Metro Turizm
  TRABZON
  11:00
  ÇORUM
  20:20
  105 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  TRABZON
  15:00
  ÇORUM
  23:20
  100 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  TRABZON
  16:45
  ÇORUM
  00:10
  100 TL
 • Metro Turizm
  TRABZON
  18:30
  ÇORUM
  02:35
  105 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  TRABZON
  20:00
  ÇORUM
  03:20
  100 TL

Trabzon - Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Metro Turizm
Rize Ses Turizm
Sahil Seyahat
Ali Osman Ulusoy
Trabzon Süzer Turizm
Kanberoğlu
Yeşil Artvin

Trabzon Hakkında

Doğu Karadeniz’de yer alan Trabzon, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü Sümela Manastırı ile dikkat çekmektedir. Türkmenlerin ve Çepnilerin yaşadığı bu kentte, doğal güzellikleriyle ünlü olan Maçka, Trabzon kalesi ve Şolma yaylası oldukça meşhurdur.

Yaylaların ve doğal güzelliklerin içinde bulunan Trabzon, Santa harabeleri ve tabloları andıran dağ ve ovalarıyla yurdumuzun en güzel bölgelerinden biridir. Yöreye özgü olan hamsi, karalahana, mısır ekmeği, hamsi kuşu, hamsili pilav ve hamsili tatlılar, herkesin beğenisini kazanan ulusallaşmış lezzetlerdir.

Kemeraltı çarşısında altın ve gümüş el yapımı ürünler dikkat çekmektedir. Bahar aylarındaki şenlik ve festivallerle daha etkileyici bir hale gelen bu yeşil kentte, gelişmiş olan ekonomisinin ve şehirleşmesinin avantajlarını yaşayarak en uygun otobüs bileti kampanyaları ile gezi yapabilirsiniz.

Otogardan şehir merkezine ulaşım için servis ve dolmuşlara belirli bir saate kadar ulaşabilirsiniz ve 24 saat taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 
 

Çorum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum

Çorum otogarından şehir merkezine ulaşım için halk otobüsleri ve servislerle ulaşımın sağlanması mümkündür. Belediyenin servislerinin bulunduğu otogardan her yarım saatte bir şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Yerel otobüs firmalarıyla en uygun otobüs bileti alarak ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara taksi çağırmak için merkezden çağırabilirsiniz. 0364 225 34 05 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere trafik engeline takılmadan gidebilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça yüksektir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı yerel ve ulusal otobüs firmalarının merkeze servisleri vardır. Ayrıca bazı otobüsler otogara ilçe ve köylere uğrayabilmektedir. Bunun için otobüs firmanızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Belediye Servisleri ile Ulaşım

Çorum belediyesinin her yarım saatte bir merkeze ücretsiz servis hizmeti vardır. Belediye otobüsleri, yeni otogara girmemektedir.

En Popüler Trabzon - Çorum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum Hava Durumu

 • açık
  Pzt
  açık
  -2°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  1°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  2°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  2°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  3°C

Haritada Çorum

Çorum Hakkında

Nüfus
0
Plaka
19
Telefon Kodu
364