Barış Turizm Online Otobüs Bileti

Barış Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Barış Turizm Hakkında

Barış Turizm

Erzincan anahatlı çalışan, 2012 yılından bu yana hizmet veren otobüs firmasıdır. 2012 yılında Barış Turizm ile birleşmiştir. Birleşmeden sonra ismi Can Barış turizm olmuştur.
 

Hizmet ve programları

Can Barış Turizm Erzincanlılara her daim kaliteli hizmet sunmayı kendisine şiar edinmiş bir firmadır. Mercedes Travego, Setra, Neoplan Starliner gibi lüks araçları bünyesinde barındırır. Otobüs filosu ise çevredeki diğer firmalara göre oldukça geniştir. Erzincanlıların en çok kullandıkları ve hizmetinden memnun kaldıkları bir firmadır Can Barış Turizm.
 

Otobüs içi servisleri

Her konuda kalitenin ve güvenin simgesi olmayı başarmış firma, servis konusunda da elini cimri alıştırmıyor. İçecek olarak çaydan meyve suyuna; yiyecek olarak kekten krakere kadar türlü türlü ikramları müşterilerine sunuyor.
 

İnternet sitesi

Firmanın kendine ait bir internet sitesi bulunmaktadır. Bu siteden seferleri, otobüs filosu, tarihçesi, vizyonu gibi bilgilere ulaşmak mümkün. Sitede dilek ve şikâyet hattı da bulunduruyor ve böylece müşteri memnuniyetine ne denli önem verdiğini kanıtlıyor. Ayrıca site üzerinden online bilet alabilmek de mümkün. Siteye girildiğinde “Nereden” kısmından binilen yer, “Nereye” kısmından gitmek istenilen yer seçilerek işleme devam edilebilir.
 

Otobüs özellikleri

Can Barış Turizm’in tüm otobüsleri konforludur. Büyük çoğunluğu kablosuz internet bağlantısı, kişiye özel dizayn edilmiş televizyon, çok amaçlı priz gibi günümüz teknolojik gelişmeleri takip eden otobüslerden oluşmaktadır.
 

Seferleri

Erzincan üzerinden çeşitli illere yolcu taşımaktadır. İstanbul, Ankara, Erzurum, Amasya, Bursa, Balıkesir, Çorum, Eskişehir, İzmir, Sivas, Yalova, Van, Adana gibi şehirlere düzenli olarak seferleri bulunmaktadır. Mevsim ayırt etmeden, kaliteli otobüsleriyle, aktarmasız olarak hizmetini sürdüren firma, çevredeki küçük şehir ve ilçeler için de yollara düşmektedir.
 

Otobüs Filosu

Can Barış Turizm yirmiye yakın otobüsü bünyesinde barındırır. Bu otobüsler her üç, dört yılda bir değiştirilmekte, otobüs içerisindeki teknolojik gelişmeler takip edilmektedir. Mesela, koltuk arkalarında bulunan televizyonlar, kalite bazında sürekli güncellenmektedir. Bu ve bunun gibi yenilikler Erzincanlıların seyahat seçimlerinde oldukça etkili olmaktadır.
 

Konaklama tesisleri

Firma, güzergâhlarında bulunan en seçkin tesislerde konaklamaktadır. Bu tesisleri seçerken yeterli özveriyi göstermektedir.

Barış Turizm İletişim

Telefon: (0850)-840-00-34
Telefon: 0212 658 04 24
Telefon: 0446 214 24 00
E-Posta: bilgi@baristurizm.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 123, Bayrampaşa, İstanbul

Barış Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Barış Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok