Bilecik Zonguldak Otobüs Bileti

Bilecik - Zonguldak Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bilecik - Zonguldak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bilecik Hakkında

Güney Marmara bölgesinin  en eski yerleşim yerlerinden olan Bilecik, 209 bin kişilik nüfusuyla pek kalabalık olmayan  kentlerden biridir.

Osmanlı İmparatorluğu’nun doğduğu kentlerden olan Bilecik, ormanlarının zenginliği yönünden en şanslı kentlerden biridir. Oldukça az bir nüfusu olan Bilecik, üniversitesi dışında pek de genç nüfusa hitap eden bir yer değildir. Mübadele zamanında Muhacirlerin yerleştirildiği Bilecik, doğa güzelliklerinin yoğun olduğu bir kenttir.

Yaylaları, yeşillikleri ve mavilikleriyle tarihi bir Anadolu kenti olan Bilecik, tarihi mekanlarıyla da meşhurdur. Mesire yerlerini sevenler için bol seçeneklerle karşılaşabilecekleri Bilecik, Saat Kulesi, Belekoma kalesi, Mehmet Paşa Kervansarayı ile oldukça meşhurdur.

Ertuğrul Gazi türbesi de Bilecik kentinde yer almaktadır ve tarihi alanlarda da bir hala Osmanlı’dan kalma eserleri bulunan ve gezilecek birçok alanı olan Bilecik, büzme tatlısıyla da oldukça ünlüdür. 

En Popüler Bilecik - Zonguldak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bilecik - Zonguldak Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bilecik Zonguldak arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Bilecik Zonguldak otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Zonguldak Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • açık
  Paz
  açık
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  7°C
 • açık
  Sal
  açık
  10°C
 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  0°C

Haritada Zonguldak

Zonguldak Hakkında

Nüfus
595.907
Plaka
67
Telefon Kodu
372