Balıkesir Denizli Otobüs Bileti

Balıkesir - Denizli Otobüs Seferleri

 • Pamukkale Turizm
  BALIKESIR
  01:30
  DENIZLI
  05:15
  230,00 TL
 • Alaşehir Sarıkız Turizm
  BALIKESIR
  04:30
  DENIZLI
  10:00
  200,00 TL
 • Villa Turizm
  BALIKESIR
  17:00
  DENIZLI
  22:00
  219,00 TL
 • Kale Seyahat
  BALIKESIR
  17:30
  DENIZLI
  23:00
  159,00 TL
 • Metro Turizm
  BALIKESIR
  01:00
  DENIZLI
  07:00
  190,00 TL
 • Lüks Aksel Seyahat
  BALIKESIR
  04:00
  DENIZLI
  10:15
  210,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  BALIKESIR
  17:00
  DENIZLI
  23:30
  230,00 TL
 • Balıkesir Hakser Turizm
  BALIKESIR
  17:30
  DENIZLI
  23:59
  210,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  BURHANIYE
  12:40
  DENIZLI
  18:40
  190,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Balıkesir - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alaşehir Sarıkız Turizm
Balıkesir Uludağ Turizm
Efe Tur
İstanbul Kalesi

Balıkesir - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Balıkesir Denizli arası genellikle 3 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Balıkesir Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Alaşehir Sarıkız Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Efe Tur, İstanbul Kalesi firmalarıdır.
Balıkesir Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 230 TL kadardır.
En ucuz Balıkesir Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Balıkesir Hakkında

Akdeniz ve Ege denizine kıyısı bulunan Balıkesir, sanayi açısından da oldukça gelişmiş olan bir kenttir. kentte sanayi açısından oldukça gelişmiş bir endüstri vardır.

Kıyı turizmi için Balıkesir, Akçay, Ayvalık, Altınoluk, Erdek gibi beldeleriyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olmuştur. Zeytincilik ve zeytinyağı üretimi önemli olan Balıkesir ilinde, bölgenin ilk zeytinyağı laboratuvarı da kurulmuştur.

İhracat açısından ülkenin en önde gelen kentlerinden biridir ve Balıkesir’de devlet arazileri yüzde 40 kadar büyük bir orana sahiptir. Balıkesir Yörük kültürü ile özdeşleşmiş ve yöresel ürünleri bu kültürden izler taşımaktadır.

Tarım ve hayvancılık, sanayi ve ticaret konusunda Marmara bölgesinin ve ülke genelinin en önemli kentlerinden biri olmuştur. 

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Balıkesir - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  6°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  3°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  -3°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258