Asil Bafra Express Otobüs Bileti

Asil Bafra Express Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
182
Genel Merkezi
Bafra, Turkey
Kuruluş Tarihi
2010
Firma Puanı
0 / 5

Asil Bafra Express Hakkında

Asil Bafra Express

Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyen Asil Bafra Express faaliyetlerini müşteri memnuniyeti üzerine kurgulamakta ve sürdürmektedir. Yıllardır faaliyetlerini devam ettiren firma Türkiye’de karayolu yolcu taşımacılığına yepyeni bir soluk ve kalite getirmiş bulunmaktadır.
 
 Karayolu taşımacılığında önceliği daima yolcularının güvenliği ve memnuniyetini sağlamaktır.
 Uzun otobüs yolculuklarında araçlar ile seyahat eden yolcuların konforlarını en üst düzeyde sağlayarak, mutlu ve huzurlu seyahat etmelerini amaçlamaktadır.
 
 Karayolu yolcu taşımacılığında çeşitli ilklere imza atmaya ve başarılarının sürdürülebilir nitelikte olmasına özen göstermektedir.
 

 Asil Bafra Express Otobüs Seferleri

 
 Bafra, K.Balıklı, Bursa, Gemlik, Gölcük, Gümüşhacıköy, Havza, İzmit, Karamürsel, Kavak, Merzifon, Çiftlikköy, Demirtaş, Millet Mahallesi, Engiz, Taflan, Vatan Mahallesi, Yakakent, Yalova, Bolu, Gerede Mudanya, Düzce, Orangazi, Osmancık, Sakarya, Samsun, Alaçam, Altınova arasında sık seferleri bulunmaktadır.
 
 Otobüs sefer sayıları ile birlikte sefer düzenlediği il ve ilçe sayısını gün geçtikçe arttırmakta çok daha fazla bölgeye ulaşım sağlamaktadır. Türkiye karayolu yolcu taşımacılığındaki ağını genişletmek ana hedefleri arasında yer almaktadır. Asil Bafra Express otobüs bileti bilet satış noktalarından ve online bilet satışı gerçekleştiren internet sitelerinden temin edilmektedir.
 

 Asil Bafra Express Otobüs Filosu

 
 Güvenli, rahat, konforlu, huzurlu ve hızlı otobüs seferleri düzenlemek firmanın ana amaçlarından biri olarak öne çıkmaktadır. Bu çerçevede filosunda sahip olduğu otobüsleri tüm bu koşulları yolcularına sağlamaktadır. 2+1 royal class non – stop seferler düzenlemektedir.
 
 Filosundaki araçlar genç ve son teknolojiye sahiptir. Yolcuların seyahatlerinde ihtiyaçları olan konforu, güveni, hijyeni ve donanımı sağlayan araçlardan oluşmaktadır. Her geçen yıl filosu büyümekte ve gelişmektedir
 

 Otobüslerdeki Teknoloji, Donanım ve Konfor

 
 Öncelikli olarak şehirlerarası otobüs yolculuklarında koltuk kalitesinin yolcu için ne kadar değerli ve önemli bir ayrıntı olduğunu bilen firma bu bilinç ile filosunda bulunan tüm araçlarında olabilecek en yüksek kalitede koltuklar bulundurmaktadır. Filoda yer alan tüm araçlarda belirli standartlar uygulanmaktadır.
 
 Firmanın filosunda yer alan tüm araçlarda yolcuların ayaklarını uzatabilmeleri ve rahatlıklarını sağlayabilmeleri açısından da koltuk mesafeleri standartlar çerçevesince ayarlanmış ve hatta yolcuların ayaklarını yerden yükseltecek üniteler kullanılmaktadır.
 
 Koltuk arkalarında yolcuların yemeklerini rahat yiyebilmeleri amacıyla ufak bir masa düzeneği ve bardak tutacağı yer almaktadır.
 
 Araçların içerisinde yolcuların seyahatleri boyunca sıkılmalarını engellemek, huzurlu ve mutlu anlar yaşayabilmelerini sağlayabilmek amacıyla koltuk sırtlarında dokunmatik tv ekranları yer almaktadır. Tv seyretmek ve müzik dinlemek amacı ile servis edilen kulaklar ise gerekli hijyenleri sağlanarak müşterilerine sunulmaktadır.
 
 Araçların içerisinde havayı düzenlemek amacıyla son teknolojiye sahip klimalar yer almakta yolcular seyahatleri boyunca doğru hava koşulları altında seyahatlerini sürdürmektedir.
 
 Yolcuların seyahatleri süresince internet erişimleri sağlanmakta ücretsiz wireless sistemi sayesinde dünya ile bağlantıları kopmamaktadır.
 

 İkramlar

 
 Filosunda yer alan tüm araçlarında yolcuları için seyahatleri boyunca soğuk ve sıcak içecek hizmeti sunulmaktadır.
 
 Açık büfe yiyecek ikramları ise tüm hijyenik koşullar sağlanarak kapalı paket şeklinde bilinen ve güvenilen markaların ürünleri ikram edilmektedir.
 

Asil Bafra Express İletişim

Telefon: 0532 062 16 55
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
üçükbalıklı Mah . Ufuk Cad. No:25 Osmangazi / BURSA

Asil Bafra Express Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Asil Bafra Express SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Asil Bafra Express firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Asil Bafra Express firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Asil Bafra Express otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Asil Bafra Express otobüs firmasında da geçerlidir.
Asil Bafra Express otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Asil Bafra Express biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Asil Bafra Express otobüs biletini alabilirsiniz.
Asil Bafra Express otobüs firması başlıca İstanbul, Samsun, Bolu, Düzce, Bursa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 8 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Asil Bafra Express otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Asil Bafra Express Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok