As Bafra Online Otobüs Bileti

As Bafra En Popüler Otobüs Seferleri


As Bafra Hakkında

As Bafra

Samsun’un Bafra ilçesine bağlı merkezi bulunan As Bafra Turizm, 1968 yılından beri varlığını sürdürüyor. Daha önceden Aydoğan Turizm adı ile bilinen firma, isim değişikliği nedeni ile As Bafra Turizm adını aldı. Bu isim değişikliği 2010 yılında yapılmış ve o günden bu yana As Bafra ismi ile faaliyet göstermiştir. As Bafra Turizm, Türkiye’nin büyük şehirlerine yolculuk yapmakta olan bir firmadır. Ankara, Antalya, Afyon, Artvin, Balıkesir, Bursa, Çorum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon ve Yozgat illerinde aktif olarak ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmeti ile dikkat çeken As Bafra, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Sürekli yenilik ve gelişim içerisinde olan As Bafra Turizm, güvenli ve hızlı bir ulaşımın kapılarını sizler için aralıyor. Araçlar içerisinde yer alan ve sizlerin güvenliğini sağlamak için gerekli olan gereçleri her zaman özenli bir şekilde yenileyen firma ile kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yolculuk geçirebilirsiniz.

As Bafra otobüslerinde yer alan koltukların mesafeleri birbirinden olabildiğince uzaktır ve sizin rahatınıza uygun şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte lüks araçları içerisinde uydu yayını ve internet imkânı da bulunmaktadır. Yolculuğunuz boyunca ister film izleyin isterseniz de internet üzerinden arkadaşlarınızla sohbet edin. Tüm bu imkânları size sunan As Bafra firması ile yolculuğunuzu eğlenceli kılmak tamamen size kalmış durumda.

As Bafra İletişim

Telefon: (0362)-544-06-03
Telefon: 03625440603
E-Posta: bilgi@asbafra.com
Website:

Adres:
Emirefendi Mahallesi Yeni Otogar No:23 Bafra/SAMSUN/TÜRKİYE

As Bafra En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

As Bafra Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok