Ankara Artvin Otobüs Bileti

Ankara - Artvin Otobüs Seferleri

 • Pamukkale Turizm
  ANKARA
  14:00
  ARTVIN
  06:00
  460,00 TL
 • Sahil Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  21:00
  ARHAVI
  10:30
  450,00 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA
  01:00
  ARHAVI
  14:50
  420,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ANKARA (AŞTI)
  18:00
  ARHAVI
  09:00
  450,00 TL
 • Star Diyarbakır
  ANKARA
  17:00
  ARTVIN
  05:30
  460,00 TL
 • Öz Nuhoğlu Karadeniz
  ANKARA (AŞTI)
  20:30
  HOPA
  10:00
  420,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Artvin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Yeşil Artvin

Ankara - Artvin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Artvin arası genellikle 16 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Artvin arasında sefer yapan otobüs firmaları Yeşil Artvin firmalarıdır.
Ankara Artvin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 460 TL kadardır.
En ucuz Ankara Artvin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Artvin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Artvin En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilmektedir. İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlere ulaşım biraz daha pahalıdır.

Artvin sert bir karasal iklime sahip olduğu için, ulaşım konusunda hava şartlarından dolayı zaman zaman iptal edilen seferler olmaktadır. Bazı durumlarda yolcuların terminalde haberleri olduğundan, sıkıntılar yaşanabilmektedir. Artvin’e uçak yoluyla ya da gemi yoluyla aktarmalı ulaşmak isteyenler de, Trabzon, Batum ve Erzurum’dan kara yoluyla ulaşım sağlayabilmektedir.

Artvin otogarına ulaşım taksi ve kooperatif minibüsleriyle sağlanmaktadır. Onun dışında şahsi araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Artvin’de şehir içi otobüs hizmetlerinden yararlanmanız mümkün değildir. Çünkü ulaşım için sadece taksi ve minibüsler vardır.

Artvin İstanbul arası 2016 için bilet ücretleri 85 – 110 lira arası,

Artvin Ankara 70 – 90 lira arası,

Rize, Giresun ve Trabzon da 28 – 45 TL arasında fiyatlandırılmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi hizmeti olmadığı için, merkezden taksi çağırabilirsiniz. 0466 212 25 28 numaralı telefonlardan taksi çağırabilirsiniz ve taksiciyle önceden ücret konusunu konuşabilirsiniz. Artvin’de toplam 6 adet taksi  bulunmaktadır ve ulaşım konusunda size yardımcı olmaktadırlar.


Minibüslerle Ulaşım

Artvin’de özel halk minibüsleri ve şehir içi dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsler 2 liradır ve öğrenciler için ücret 1 liradır. Minübüslerle, Arhavi, Hopa, Borçka, Murgul güzergahında seyahat edebilirsiniz. Borçka’dan kalkan minibüslerle Artvin şehir merkezine, Artvin şehir merkezinden de Yusufeli, Şavşat ve Ardanuç ilçelerine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Ankara - Artvin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -2°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  1°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  3°C
 • kar yağışlı
  Sal
  kar yağışlı
  0°C

Haritada Artvin

Artvin Hakkında

Nüfus
168.370
Plaka
8
Telefon Kodu
466