Adana - Trabzon Otobüs Bileti

Adana - Trabzon Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ADANA
  12:30
  TRABZON
  06:20
  180 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ADANA
  12:30
  TRABZON
  05:50
  180 TL
 • Ak Aksu Turizm
  ADANA
  15:30
  TRABZON
  07:20
  180 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ADANA OTOGARI
  15:30
  TRABZON OTOGARI
  07:45
  180 TL
 • Öncü Seyahat
  ADANA
  16:00
  TRABZON
  06:20
  180 TL
 • Süha Turizm
  ADANA
  16:30
  TRABZON
  08:20
  140 TL
 • Metro Turizm
  ADANA
  18:00
  TRABZON
  08:20
  180 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA OTOGARI
  18:30
  TRABZON OTOGARI
  11:30
  180 TL
 • Turay Seyahat
  ADANA
  18:30
  TRABZON
  10:20
  180 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  18:30
  TRABZON
  11:20
  180 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ADANA
  19:00
  TRABZON
  12:20
  170 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ADANA
  12:30
  TRABZON
  05:50
  180 TL
Tümünü Göster

Adana - Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aksu Turizm
Has Turizm Ltd.
Kanberoğlu
Lider Adana Seyahat
Lüks Kahramanmaraş
Metro Turizm
Turay Turizm

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Trabzon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için genelde minibüsler ve servis araçları kullanılır. Servisler otogarda sürekli bekleme alanlarında harekete hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Trabzon otogarından kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirmek istediğinizde, kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs ve dolmuşlar bulunmaktadır. Bu dolmuşlar birçok farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan taksiden şehir merkezine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Taksi için otogardan (0462) 325 47 81 numarası ile taksi çağırabilirsiniz.
Şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşmak için sürekli hazır bekleyen taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanmaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon’da belediyeye ait belediye otobüsleri ve özelleştirilen halk otobüsleri ile ulaşım mümkündür. Halk otobüsleri, Yomra, Sürmene, Rize, Çimenli, Kireçhane, Akçaabat, KTÜ, Çukurçayır güzergahlarına gitmektedir.

Belediye otobüsleri ise; Beşirli Mahallesi, Akçaabat, Sürmene, Yomra, KTÜ Maçka, Of, Yeşiltepe gibi güzergahlara otobüsle ulaşım sağlanır. Otobüslerde Trabzon Kart kullanılmaktadır. 5 TL karşılığında satın alabileceğiniz Trabzon Kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Trabzon’da zaman zaman şehir hava durumu nedeniyle ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle saatlerde değişiklik olabilir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda sürekli hazır bekleyen servislerle merkeze ulaşım yapabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Maçka, Beşikdüzü gibi kentlere de ulaşım sağlayan servislerini yolcuları için tahsis etmektedir. 


Minibüslerle Ulaşım

Trabzon’da çok geniş bir dolmuş güzergahı vardır. Dolmuşlar ; Erdoğdu Çatak, Kuruçeşme, Çamlık, Yenimahalle, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, Beşirli, Site Karşıyaka, Fatih, Ayasofya, Kurankursu, Bahçecik Yomra bölgelerine ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Adana - Trabzon Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Trabzon Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  19°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  18°C
 • açık
  Çar
  açık
  17°C
 • açık
  Per
  açık
  18°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  19°C

Haritada Trabzon

Trabzon Hakkında

Nüfus
768.417
Plaka
61
Telefon Kodu
462