Sea Life Akvaryum Bileti

 İstanbul - Türkiye

Akvaryum

Avrupa'nın en kalabalık köpekbalığı ailesini Sealife Akvaryum İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini keşfedin. Sea Life biletlerini indirimli fiyata sitemiz üzerinden alabilir ve Sea Life Akvaryum'un büyülü dünyasına yolculuk edebilirsiniz.

Paylaş :

Sea Life Akvaryum Bilet Seçenekleri

  Bu kampanya yalnızca Bilet.com online bilet alımlarında geçerlidir, kapıda giriş fiyatları indirimsiz olarak sunulmaktadır.
 • Sea Life Günlük Bilet
  SEÇ

Sea Life Akvaryum Hakkında

*Okyanus Tüneli ve Anatank bölümleri tadilat sebebiyle kapalıdır.

Bilet Tipleri:

 • Yetişkin: 12+ Yaş
 • Çocuk: 2-11 Yaş
 • Bebek: 0-1 Yaş
Bilet Kuralları:
 • Sadece Türk vatandaşları için geçerlidir. Gişede TC kimlik göstermeyen misafirler kabul edilmeyecektir. (Tickets are valid only for Turkish citizens.)
 • SeaLife Akvaryum Istanbul, hafta içi ve hafta sonu 10:00-19:00 arası ziyarete açık olup, son giriş saat 18:00'dır.
 • Saat ve gün seçimi teknik sebepler dolayısıyla yapılmakta olup biletin seçilen saatte kullanılması zorunlu değildir.
 • Bu bilet satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir.
 • Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar.
 • Satın alınan biletler seçilen bilet tarihi geçtikten sonra hiçbir koşulda iptal ve iade edilememektedir.
 • Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler.
 • Ücretsiz çocuk biletleri 0-24 ay için geçerlidir .Ücretli çocuk biletleri 2-12 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 18 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.
 • Ziyaretçi, giriş bileti almakla İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş./ Merlin Entertainments Türkiye Yönetimi tarafından belirlenen ziyaret şart ve koşullarını kabul etmiş olur.
 • Biletler ilgili merkez için tek seferlik giriş hakkı sağlar. Merkezden çıkış yapıldığında bilet geçersiz olacaktır.
 • Satın alınan biletler ticari bir amaçla kullanılamaz, değiştirilemez, iade edilemez ve satılamaz. Sea Life Akvaryum Fiyat için yapılan promosyon ve kampanyalar birleştirilemez.
 • 0-24 aylık çocukların girişi ücretsizdir. Ücretsiz giriş için kimlik ibraz edilmesi zorunludur. 
 • Ücretli çocuk biletleri 2-12 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 2-12 yaş arasındaki ziyaretçilerimiz merkezlere 18 yaşından büyük bir yetişkin ile giriş yapabilirler.
 • Aynı gün için alınan biletler %10, daha ileri bir tarih için alınan biletler %20 indirimlidir.
 • Ziyaret esnasında kişisel eşyaların güvenliği ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır.
 • Yönetim, uygunsuz bir davranış sergileyen ziyaretçinin girişini kabul etmeme veya para iadesi olmaksızın ziyaretçiyi merkezden çıkarma hakkına sahiptir.
 • Merkezlerdeki ürünlere kasten zarar verilmesi halinde merkez maddi zararı talep etme hakkına sahiptir.
 • Merkezlerde tütün ve türevlerinin kullanımı yasaktır. Dışarıdan getirilecek yiyecek ve içecek ile giriş yapılmasına izin verilmez.
 • Merkezlerdeki ürünlerin özellikleri nedeni ile evcil hayvan ile girilmesi yasaktır.
 • Merkezlerde çekilen fotoğraf ve videolar ticari bir amaç için kullanılamaz.
 • Ziyaret saatleri dönemsel kararlar ile değiştirilebilmektedir. Güncel saatler için çağrı merkezi aranabilir ya da web sitesi ziyaret edilebilir.

Harita

Adres: Kocatepe Mah. Paşa Cad. No: 5, D:5, 34045 Bayrampaşa/İstanbul

Sea Life Akvaryum


Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Sealife Akvaryum

Güzel bir günü taçlandırmanın yolu sevdiğiniz su altı belgesellerine yakından tanık olmaktır. 500’den fazla tür ve 15 binden fazla deniz canlısı ile Avrupa’nın en etkili akvaryumu Sealife’ta öğrenmemek imkânsız. Hem eğlenceli hem de keşfederken öğreneceğiniz bu yerde her canlı hakkında bilgi edinebilir verilen önbilgiler sayesinde araştırmalar yapabilirsiniz. Etkili görünümleri ve bazen korkutucu yanlarıyla herkesin merak duyduğu deniz altını özel üretilmiş camlar ardından izleyebilirsiniz. Birçok deniz canlısını kurtarma ve sonrasında koruma görevi üstlenen Sealife denizlerin ekosistemini korumaya da yardımcı olmaktadır. Özel olarak ilgilenen her bir tür sizin ve sevdiklerinizin ziyaretini bekliyor.

Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Aktiviteler

Doğum günlerinizde özel bir ihtimam istiyorsanız, çocuğunuzun ya da yeğeninizin en sevdiği şey deniz canlıları konseptiyse ya da hem gezmek hem de bir şeyler öğrenmek istiyorsanız sizin için en güzel yer Sealife. Belirli günlerdeki özel etkinlikleriyle, deniz canlıları tanıtım partileriyle herkesin gönlünde taht kuran bu akvaryum, özel günlerinizi de daha keyifli hale getirmek için uğraşmaktadır. Cam tekne gezintisini de tercih ederek balıklara ve tüm deniz canlılarına daha yakından bakma avantajı elde edersiniz. Okul gezileri, grup toplantıları düzenlemek için randevu alabilir, iletişim aşamasında sorun yaşamazsınız. Mavinin ve ne kadar farklı canlı olduğunun bilincinde mükemmel bir hazza sahip olursunuz.

Akvaryum Dünyasını Keşfedin

Tematik olarak da eğlenmenin yollarını gösteren bu yerde dört farklı alan bulunmaktadır:
 • Köpekbalığı Krallığı
 • Vatoz Koyu
 • Kaplumbağa Hastanesi
 • Kaya Havuzları
Bu özel tematik alanlarda Köpekbalıklarının vahşi ama uysal yüzüşlerine şahit olursunuz. Vatoz Koyu’nda çeşitli vatozların birbirlerini etkileme ya da tartışma süreçlerini görürsünüz. Kaplumbağa Hastanesi’nde birçok kaplumbağa türünün yaşlarını hesaplayabilir her birinin farklı özelliğe sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Kaya Havuzları denilen özel alanda su dibindeki kayalıklarda yaşayan ve daha önce hiç görmediğiniz canlılara yakından bakabilirsiniz. Hem bilgilenir hem keyif alırsınız. Deniz dünyasının karaya taşınmış hallerini görebilir ya da deniz dünyasındaki bilmediğiniz gerçeklere uzmanlar sayesinde ulaşabilirsiniz. Sitemizden alacağınız indirimli biletler ya da ortak biletler sayesinde bu eğlenceli sualtı dünyasının ve suya yarı bağımlı canlıların hayatına göz atma fırsatı yakalarsınız.
Daha Fazla Göster
Sea Life Akvaryum Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Sea Life Akvaryum biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Sea Life Akvaryum bileti 276 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Sea Life Akvaryum bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Sea Life Akvaryum biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Sea Life Akvaryum biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Sea Life Akvaryum biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Senin İçin Önerilen Etkinlikler

Legoland Discovery Centre

Legoland Discovery Centre

İstanbul - Tema Park

388,00 TL 485,00 TL
Vialand Tema Park

Vialand Tema Park

İstanbul - Tema Park

499,00 TL 649,00 TL
Tutankhamun Sergisi

Tutankhamun Sergisi

İstanbul - Müze

150,00 TL 350,00 TL
İstanbul Akvaryum & Tutankhamun Sergisi

İstanbul Akvaryum & Tutankhamun Sergisi

İstanbul - Müze

470,00 TL 1.300,00 TL
Emaar Akvaryum

Emaar Akvaryum

İstanbul - Akvaryum

299,00 TL 370,00 TL
Park Of İstanbul

Park Of İstanbul

İstanbul - Hayvanat Bahçesi

255,00 TL

Sea Life Akvaryum Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.83

6 Değerlendirme
Şadi Y****

2023-07-30

Kızım çok beğendi bilet.com çok teşekkür ederiz uyguna biletleri alabildiğimiz için orda alsaydım yaklaşık 250 tl daha fazla ödeyecektim.


Hakan s****

2023-05-22

Çok memnun kaldım oğlumla gerçekten harika bir gün geçirdik değişik balık türleri var


Fatih K****

2023-05-05

Güzeldi yanlız çekilen resimlerin biraz daha profesyonel çekilmesi dhaa iyi olur


CAN �****

2021-11-02

Cok guzeldi haftasonu olmasina ragmen sakin ve doya doya bir gezinti oldu ozellikle cocuklar cok begendi tesekkur ederim


Gül D****

2021-07-24

Çok güzeldi sadece çekilen resimlerin daha uygun olmasını öneririm


Yakup T****

2021-06-08

İyi


Yorum Gönder