SEA LIFE Akvaryum

 Forum İstanbul, İstanbul

Akvaryum

59,00 TL - 79,00 TL

Avrupa'nın en kalabalık köpekbalığı ailesini SEA LIFE İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini keşfedin. Sea Life biletlerinizi indirimli fiyata sitemiz üzerinden alabilir ve Sea Life Akvaryum'un büyülü dünyasına yolculuk edebilir

Bilet Seçenekleri

  0-24 ay ücretsizdir. Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler.
  • Sea Life Günlük Bilet
    59,00 TL - 79,00 TL
    Satışa Kapalı

Etkinlik Hakkında

Sadece türk vatandaşları için geçerlidir. Gişede Tc kimlik göstermeyen misafirler kabul edilmeyecektir. (Tickets are valid only for Turkish citizens.)
SEA LIFE Istanbul, hafta içi ve hafta sonu 10:00-18:00 arası ziyarete açık olup, son giriş saat 17:00'dır.
• Bu bilet satın alındığı günden itibaren 90 gün geçerlidir.
• Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar.
• Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler.
• Ücretsiz çocuk biletleri 0-24 ay için geçerlidir .Ücretli çocuk biletleri 2-17 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 18 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.

• Ziyaretçi, giriş bileti almakla İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş./ Merlin Entertainments Türkiye Yönetimi tarafından belirlenen ziyaret şart ve koşullarını kabul etmiş olur.
• Biletler ilgili merkez için tek seferlik giriş hakkı sağlar. Merkezden çıkış yapıldığında bilet geçersiz olacaktır.
• Satın alınan biletler ticari bir amaçla kullanılamaz, değiştirilemez, iade edilemez ve satılamaz. Bilet fiyatlarında yapılan promosyon ve kampanyalar birleştirilemez.
• 0-24 aylık çocukların girişi ücretsizdir. Ücretsiz giriş için kimlik ibraz edilmesi zorunludur. 
• Ücretli çocuk biletleri 2-17 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 2-17 yaş arasındaki ziyaretçilerimiz merkezlere 18 yaşından büyük bir yetişkin ile giriş yapabilirler.
• 18 yaşından büyüklerin öğrenci bileti* kullanabilmesi için geçerli öğrenci kimliğini merkezdeki gişelere ibraz etmesi zorunludur. *Öğrenci bilet tipi sadece Madame Tussauds ve SEA LIFE İstanbul’da geçerlidir.
• Ziyaret esnasında kişisel eşyaların güvenliği ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır.
• Yönetim, uygunsuz bir davranış sergileyen ziyaretçinin girişini kabul etmeme veya para iadesi olmaksızın ziyaretçiyi merkezden çıkarma hakkına sahiptir.
• Merkezlerdeki ürünlere kasten zarar verilmesi halinde merkez maddi zararı talep etme hakkına sahiptir.
• Merkezlerde tütün ve türevlerinin kullanımı yasaktır. Dışarıdan getirilecek yiyecek ve içecek ile giriş yapılmasına izin verilmez.
• Merkezlerdeki ürünlerin özellikleri nedeni ile evcil hayvan ile girilmesi yasaktır.
• Merkezlerde çekilen fotoğraf ve videolar ticari bir amaç için kullanılamaz.
• Ziyaret saatleri dönemsel kararlar ile değiştirilebilmektedir. Güncel saatler için çağrı merkezi aranabilir ya da web sitesi ziyaret edilebilir.
• COVID-19 salgınının yayılma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında merkezimiz ziyarete kapalıdır. Güncellemeler ve açılış tarihi için lütfen merkezin sosyal medya kanallarını takip ediniz.

Güvenlik Önlemleri
Covid 19 salgını  ile mücadele kapsamında,  merkezimizi ziyaret eden misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için merkezimize özel güvenlik önlemler aldık.

Misafir Gereksinimleri
Covid 19 salgınına karşı alınan sağlık ve güvenlik önlemleri , merkezimizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için hazırlanmıştır.Bu  güvenlik önlemlerine uymak merkemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin yararınadır. Bu nedenle söz konusu güvenlik önlemlerine uymayan misafirlerimizden merkezimizi terk etmesini talep etme hakkımıız saklı tutarız. 

Riskin Kabulü
Uygulamakta olduğumuz güvenlik önlemleri ile  Covid 19 virüsüne yakalanma riskini en aza indirmeyi amaçlıyoruz fakat bu riskin tamamen kaldırılması mümkün değildir. Bu nedenle merkezimizi ziyaret eden misafirlerimiz virüse karşı korunmanın kendi sorumluluğunda olduğunu kabul eder.

Harita

Adres: Kocatepe Mah. Paşa Cad. No: 5, D:5, 34045 Bayrampaşa/İstanbul

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Sea Life Günlük Bilet Yetişkin 79,00 TL
Çocuk (3-17 Yaş) 59,00 TL
Öğrenci 59,00 TL

Benzer Etkinlikler

Legoland Discovery Centre
Legoland Discovery Centre
İstanbul - Eğlence Parkı
79,00 TL
Madame Tussauds
Madame Tussauds
İstanbul - Müze
139,00 TL 160,00 TL
Vialand Tema Park
Vialand Tema Park
İstanbul - Tema Park
249,00 TL 279,00 TL

SEA LIFE Akvaryum Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (2)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

3

6 Değerlendirme
Y**** T****

İyi


G**** D****

Çok güzeldi sadece çekilen resimlerin daha uygun olmasını öneririm


c**** b****

Bakımsız.. sanki terkedilmiş gibi. Fahiş fiyatlar.. Berbat.. akvaryum suyu gri, canliları göremedik desek yeridir. koskoca akvaryumda çocuklar için tuvalet yok. Her yer pislik içerisinde. Pandemi de böyle ise normalde nasıldır?


C**** ***

Cok guzeldi haftasonu olmasina ragmen sakin ve doya doya bir gezinti oldu ozellikle cocuklar cok begendi tesekkur ederim


M**** D****

Keyifli bir gezi değildi. Çok küçük ve boştu.


H**** s****

Kesinlikle eski halinden eser kalmamış adam akıllı balık Bile yok fiyat performans çok kötü diğer akvaryumlar tavsiyemdir


Yorum Gönder

Sea Life Akvaryum


Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Sealife Akvaryum

Güzel bir günü taçlandırmanın yolu sevdiğiniz su altı belgesellerine yakından tanık olmaktır. 500’den fazla tür ve 15 binden fazla deniz canlısı ile Avrupa’nın en etkili akvaryumu Sealife’ta öğrenmemek imkânsız. Hem eğlenceli hem de keşfederken öğreneceğiniz bu yerde her canlı hakkında bilgi edinebilir verilen önbilgiler sayesinde araştırmalar yapabilirsiniz. Etkili görünümleri ve bazen korkutucu yanlarıyla herkesin merak duyduğu deniz altını özel üretilmiş camlar ardından izleyebilirsiniz. Birçok deniz canlısını kurtarma ve sonrasında koruma görevi üstlenen Sealife denizlerin ekosistemini korumaya da yardımcı olmaktadır. Özel olarak ilgilenen her bir tür sizin ve sevdiklerinizin ziyaretini bekliyor.

Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Aktiviteler

Doğum günlerinizde özel bir ihtimam istiyorsanız, çocuğunuzun ya da yeğeninizin en sevdiği şey deniz canlıları konseptiyse ya da hem gezmek hem de bir şeyler öğrenmek istiyorsanız sizin için en güzel yer Sealife. Belirli günlerdeki özel etkinlikleriyle, deniz canlıları tanıtım partileriyle herkesin gönlünde taht kuran bu akvaryum, özel günlerinizi de daha keyifli hale getirmek için uğraşmaktadır. Cam tekne gezintisini de tercih ederek balıklara ve tüm deniz canlılarına daha yakından bakma avantajı elde edersiniz. Okul gezileri, grup toplantıları düzenlemek için randevu alabilir, iletişim aşamasında sorun yaşamazsınız. Mavinin ve ne kadar farklı canlı olduğunun bilincinde mükemmel bir hazza sahip olursunuz.

Akvaryum Dünyasını Keşfedin

Tematik olarak da eğlenmenin yollarını gösteren bu yerde dört farklı alan bulunmaktadır: Bu özel tematik alanlarda Köpekbalıklarının vahşi ama uysal yüzüşlerine şahit olursunuz. Vatoz Koyu’nda çeşitli vatozların birbirlerini etkileme ya da tartışma süreçlerini görürsünüz. Kaplumbağa Hastanesi’nde birçok kaplumbağa türünün yaşlarını hesaplayabilir her birinin farklı özelliğe sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Kaya Havuzları denilen özel alanda su dibindeki kayalıklarda yaşayan ve daha önce hiç görmediğiniz canlılara yakından bakabilirsiniz. Hem bilgilenir hem keyif alırsınız. Deniz dünyasının karaya taşınmış hallerini görebilir ya da deniz dünyasındaki bilmediğiniz gerçeklere uzmanlar sayesinde ulaşabilirsiniz. Sitemizden alacağınız indirimli biletler ya da ortak biletler sayesinde bu eğlenceli sualtı dünyasının ve suya yarı bağımlı canlıların hayatına göz atma fırsatı yakalarsınız.