Olympos Teleferik Bileti

  Antalya - Türkiye

Teleferik

125,00 TL - 250,00 TL

Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa'nın ise en uzun Teleferiği olan Olympos Teleferik; Akdeniz'i ve 2365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'nın zirvesini birleştirmektedir.

Paylaş :

Olympos Teleferik Bilet Seçenekleri

 • Aynı Gün Gidiş Dönüş - TC Vatandaşı
  125,00 TL - 250,00 TL
  SEÇ
 • Roundtrip - Non Turkish Citizen
  384,80 TL - 769,60 TL
  SEÇ
 • Roundtrip - Residence Permit Card
  This ticket is only for foreign citizens who have a residence permit in Turkey. It is obligatory to show a residence permit card at the entrance.
  288,60 TL - 577,20 TL
  SEÇ

Olympos Teleferik Hakkında

Lütfen bilet almadan önce kuralları dikkatlice okuyunuz.

 • Tesisimizin açılış saatimiz 10:00 son inişimiz saat 17:00 da olup teleferik saatte bir çıkış iniş yapılmaktadır.
 • TC vatandaşı indirimi ile alınan biletlerde kimlik gösterimi zorunludur. (For tickets purchased with a Turkish citizen discount, it is mandatory to show Turkish identity card at the entrance.)
 • 0 - 6 yaş arasındaki çocuklar ücretsizdir. Bilet almalarına gerek yoktur.
 • Satın alınan biletler, bilet tarihi gelmeden 1 gün önce iptal edilebilir. Bilet tarihi geçtikten sonra bilet iptali yapılamaz.

Harita

Adres: Tekirova Mahallesi Antalya Kumluca Anayolu Caddesi No:2 Kemer/Antalya

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Aynı Gün Gidiş Dönüş - TC Vatandaşı Yetişkin 250,00 TL
Çocuk (7-16 Yaş) 125,00 TL
Roundtrip - Non Turkish Citizen Adult 769,60 TL
Child (7-12 Age) 384,80 TL
Roundtrip - Residence Permit Card Adult 577,20 TL
Child (7-12 Age) 288,60 TL

Olympos Teleferik Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Olympos Teleferik biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Olympos Teleferik bileti 125 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Olympos Teleferik bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Olympos Teleferik biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Olympos Teleferik biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Olympos Teleferik biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Benzer Etkinlikler

Antalya Aquarium

Antalya Aquarium

Antalya - Akvaryum

107,90 TL
Dinopark

Dinopark

Antalya - Tema Park

126,00 TL 140,00 TL
The Land Of Legends Tema Park

The Land Of Legends Tema Park

Antalya - Tema Park

448,00 TL 896,00 TL

Olympos Teleferik Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

3 Değerlendirme
C**** S****

Yeni ve güvenli bir teknoloji ile üretilen teleferik sistemi ile müthiş manzarı izlemek çok keyifli . Sadece Türk Vatandaşı olmayanların , maske ve mesafe konusundaki rahatlığı endişe vericiydi. Kabinde maske zorunlu olmalı.


A**** R****

The views are amazing. The only negative is the amount of Russian tourists who refuse to wear masks.


H**** C****

Bilet.com güzel kolaylık fakat teleferikte tekrar bilet çıktısı almak için sıra beklemek tüm pratikliği yok etti ne yazıkki.Anlamını yitirdi


Yorum Gönder

Olympos Teleferik Hakkında

 

Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Olympos Teleferik

Şehrin boğucu kalabalığından sıkılan, uçma deneyimini güvenle yaşamak isteyenler için özel bir anlama sahip olan Olympos Teleferik, zamanın ötesinde bir keyif yaşatıyor. Özellikle toplu şekilde buluşmalarda tercih edilen ilk yer olan bu özel alan, doğa ile ferah hava içerisinde mükemmel bir ambiyans sunuyor. İsviçre teknolojisiyle hazırlanan teleferik sistemi birçok deneme ve birçok test sürüşünden sonra insanların kullanımını açılmıştır. Bu açılıştan itibaren gerek şehir halkı gerekse turistler için oldukça rağbet görmüştür.  

Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Manzara

Hem dağa sabitlenen teknik sistemi ile hem de konum itibariyle deniz ve dağ arasındaki bu yolculuğunuz için bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Özellikle çocuklu aileler için ekstra önlemler ile size güvenli bir yolculuk deneyimi sunan Olympos, heyecanı ve manzara keyfini aynı oranda yaşatır. Şehrin gürültüsünden uzakta, kalbinizi derin sulara açarsınız. 80 kişilik kabin kapasitesi, engelli vatandaşlarımıza özel ihtimam, çocuklara ek güvenlik sistemiyle sizlere on dakikalık bir yolculuk deneyimi yaşatır. Üstelik yüksekte yemek yeme keyfini de yaşayabileceğiniz kafesiyle de hazzı her açıdan tamamlar. Sohbetlerinizi teleferik yolculuğuyla taçlandırabileceğiniz yemekle de tamamlayabileceğiniz hizmetiyle memnuniyetinize yıldızlar eklenir. Fiyatlar şu şekilde değişebilir:
 • 0-6 yaş için ücretsiz hizmet sunulur.
 • 7-12 yaş arası için indirimli fiyat uygulanır.
 • 12 yaş itibari ile herkese yetişkin fiyat tarifesi uygulanır.
 • Engelli vatandaşlarımızın engel kimlik kartına göre fiyatlarda indirim sağlanır.
 • Paragliding, kafe ve restaurant, hediyelik eşya alımı, bungee catapult gibi özel etkinlik ve istekler için indirim uygulanmaz.

Hayallerinizi süsleyen buluşmalar için en güzel yer Olympos Teleferik’le manzaranın keyfini çıkarmaktır.

Şehrin Güzelliğini Keşfedin

Antalya’nın serinletici yüksekliğinde her yere ve her şeye kuş bakışı bakmak isterseniz tercihiniz bellidir. Şehrin devasa görüntüsünü denizlerini, mekanlarını en tepeden bulutların beyazlığında keşfedersiniz. Grup indirimleri için de özel olarak bilgi alabileceğiniz bu merkezde, eğlence ve fırsatlar bir aradadır. Özel mutfak deneyimi yaşatan restoran hizmeti ve birçok ekstrem spor imkânı ile de güzel bir tatil keyfi edinirsiniz. Şehre ulaşım hizmetleri için sitemizi tercih edebilirsiniz, teleferik özel fiyatları ile Olympos Teleferik’e kavuşabilirsiniz.
Daha Fazla Göster