Olympos Teleferik

 Olympos Teleferik, Antalya

Teleferik

60.00 TRY - 120.00 TRY

Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa'nın ise en uzun Teleferiği olan Olympos Teleferik; Akdeniz'i ve 2365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'nın zirvesini birleştirmektedir.

Bilet Seçenekleri

  TC vatandaşı indirimi ile alınan biletlerde kimlik gösterimi zorunludur. (For tickets purchased with a Turkish citizen discount, it is mandatory to show Turkish identity card at the entrance.)
 • Aynı Gün Gidiş Dönüş - TC Vatandaşı
  60,00 TRY - 120,00 TRY
  SEÇ
 • Roundtrip - Non Turkish Citizen
  12,50 EUR - 25,00 EUR
  SEÇ

Etkinlik Hakkında

Lütfen bilet almadan önce kuralları dikkatlice okuyunuz.

 • Tesisimiz hafta içi 10:00-16:30 haftasonu 10:00 - 16:30 arası hizmet vermektedir.
 • TC vatanadaşları için indirimli sunulan biletlerden satın alan kişiler, girişte kimliklerini ibraz etmeleri gerekebilir.
 • Biletler sadece seçilen tarihte geçerlidir.
 • 0 - 6 yaş arasındaki çocuklar ücretsizdir. Bilet almalarına gerek yoktur.
 • Satın alınan biletler, bilet tarihi gelmeden 1 gün önce iptal edilebilir. Bilet tarihi geçtikten sonra bilet iptali yapılamaz.
 • Biletler sadece seçilen bilet tarihinde geçerlidir. Farklı günlerde kullanılamaz, tarih değişikliği yapılamamaktadır.

Harita

Adres: Tekirova Mahallesi Antalya Kumluca Anayolu Caddesi No:2 Kemer/Antalya

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Aynı Gün Gidiş Dönüş - TC Vatandaşı Yetişkin 120,00 TRY
Çocuk (7-16 Yaş) 60,00 TRY
Roundtrip - Non Turkish Citizen Adult 25,00 EUR
Child (7-17 Age) 12,50 EUR

Benzer Etkinlikler

Antalya Aquarium
Antalya Aquarium
Antalya - Akvaryum
25,00 $
Dinopark
Dinopark
Antalya - Eğlence Parkı
43,90 TL 49,00 TL
The Land Of Legends Tema Park
The Land Of Legends Tema Park
Antalya - Tema Park
176,00 TL

Olympos Teleferik Yorumları

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.5

2 Değerlendirme
C**** S****

Yeni ve güvenli bir teknoloji ile üretilen teleferik sistemi ile müthiş manzarı izlemek çok keyifli . Sadece Türk Vatandaşı olmayanların , maske ve mesafe konusundaki rahatlığı endişe vericiydi. Kabinde maske zorunlu olmalı.


A**** R****

The views are amazing. The only negative is the amount of Russian tourists who refuse to wear masks.


Yorum Gönder

Olympos Teleferik Hakkında

 

Eğlencenin ve Keşfin Merkezi: Olympos Teleferik

Şehrin boğucu kalabalığından sıkılan, uçma deneyimini güvenle yaşamak isteyenler için özel bir anlama sahip olan Olympos Teleferik, zamanın ötesinde bir keyif yaşatıyor. Özellikle toplu şekilde buluşmalarda tercih edilen ilk yer olan bu özel alan, doğa ile ferah hava içerisinde mükemmel bir ambiyans sunuyor. İsviçre teknolojisiyle hazırlanan teleferik sistemi birçok deneme ve birçok test sürüşünden sonra insanların kullanımını açılmıştır. Bu açılıştan itibaren gerek şehir halkı gerekse turistler için oldukça rağbet görmüştür.  

Hayal Gücünü Ufka Çıkaran Manzara

Hem dağa sabitlenen teknik sistemi ile hem de konum itibariyle deniz ve dağ arasındaki bu yolculuğunuz için bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Özellikle çocuklu aileler için ekstra önlemler ile size güvenli bir yolculuk deneyimi sunan Olympos, heyecanı ve manzara keyfini aynı oranda yaşatır. Şehrin gürültüsünden uzakta, kalbinizi derin sulara açarsınız. 80 kişilik kabin kapasitesi, engelli vatandaşlarımıza özel ihtimam, çocuklara ek güvenlik sistemiyle sizlere on dakikalık bir yolculuk deneyimi yaşatır. Üstelik yüksekte yemek yeme keyfini de yaşayabileceğiniz kafesiyle de hazzı her açıdan tamamlar. Sohbetlerinizi teleferik yolculuğuyla taçlandırabileceğiniz yemekle de tamamlayabileceğiniz hizmetiyle memnuniyetinize yıldızlar eklenir. Fiyatlar şu şekilde değişebilir:

Hayallerinizi süsleyen buluşmalar için en güzel yer Olympos Teleferik’le manzaranın keyfini çıkarmaktır.

Şehrin Güzelliğini Keşfedin

Antalya’nın serinletici yüksekliğinde her yere ve her şeye kuş bakışı bakmak isterseniz tercihiniz bellidir. Şehrin devasa görüntüsünü denizlerini, mekanlarını en tepeden bulutların beyazlığında keşfedersiniz. Grup indirimleri için de özel olarak bilgi alabileceğiniz bu merkezde, eğlence ve fırsatlar bir aradadır. Özel mutfak deneyimi yaşatan restoran hizmeti ve birçok ekstrem spor imkânı ile de güzel bir tatil keyfi edinirsiniz. Şehre ulaşım hizmetleri için sitemizi tercih edebilirsiniz, teleferik özel fiyatları ile Olympos Teleferik’e kavuşabilirsiniz.