Yemen Uçak Bileti Satın Al

Yemen Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Aden

TRANSLATOR

Dil

Yemen - Arabic

Para birimi

Yemeni Rial

Telefon kodu

967

Başkent

San'a

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Yemen arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Abbs, Aden Intl, Al Bayda, Al Buq, Al Ghaydah, Aljouf, Ataq, Beihan, Dathina, Dhala, Dhamar, International, Kamaran Island, Lawdar, Marib, Mayfa'ah, Mukalla, Mukeiras, Qishn, Rawdah, Riyan, Sadah, Sanaa Intl, Sayun, Socotra, Wadi Ain havalimanı Yemen uçuşlarında kullanılır.
Yemen  Uçak Bileti

Yemen Hakkında

Geçmişte Nuh’un çocukları buranın bal ve süt diyarı olduğunu biliyorlardı. Gılgamış buraya sonsuz yaşamın sırrını bulmak için geldi. Bilgeler buranın dağlarından buhur ve mırra topladılar ve en iyi bilineni Kraliçe Saba Yemen’i onun evi olarak adlandırdı.

Bu ülke şaşkınlık kaynağı olan birkaç yerin evidir: ilginç ve eşsiz ejderha ağaçlarıyla Sokotra adası, eski duvarlarla çevrilmiş şehir Şibam ve onun Manhattan Çölü takma adı verilen çamurdan ve tuğladan yapılmış çok katlı binaları ve San’a’nın eski ve dekoratif evleri.

Günümüzde gezginler bunları görme ayrıcalığına sahip değiller çünkü ülke krizde ve iç savaş sebebiyle kendi halkının çoğunluğundan dahi geçiş parası alıyor. Oraya gitmenin güvenli olmadığını söylemeye gerek bile yok.

Yemen Yönüne Uçan Havayolları